Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, aracının içinde uyuyakaldı

Son dönemlerin popüler şarkıcısı İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı ve o anlar kameralara yansıdı. ‘Uykusuzluktan öleceğim…’ Yoğun konser maratonunda, 15 günde 12 şehir dolaşan...

2
2

Son dönemlerin popüler şarkıcısı İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı ve o anlar kameralara yansıdı.

‘Uykusuzluktan öleceğim…’

Yoğun konser maratonunda, 15 günde 12 şehir dolaşan İlyas Yalçıntaş’ın son durağı Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi oldu. oldu. Bir gece önce de konser veren şarkıcı, aracının içinde uyuyakaldı. Zorla uyandırılan Yalçıntaş, “Uykusuzluktan öleceğim galiba” dedi.

Yorgun olmasına rağmen performansından bir şey kaybetmeyen şarkıcı, hayranlarına “Sizlerin sevgisi beni ayakta tutuyor” şeklinde konuştu.

İlyas Yalçıntaş’ın kariyeri

7 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini Küçükçekmece İMKB Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılında X Factor Türkiye yarışmasına arkadaşları İskender Külekçi’nin sözlerini yazdığı, bestesini Orçun Karamuk’un yaptığı “İncir” adlı şarkıyla katılmıştır ve Türkiye’de birçok insanın dikkatini çekmiştir. 2015 yılında Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası ile “İncir” adlı şarkısını tekrar düzenlemiştir. “İncir” adlı şarkısıyla Kral Pop ve TTNet Müzik listelerinde birinci sıraya yükselmiştir.

2015 yılıda ilk single’ını çıkardı

2015 yılında; ilk single çalışması olan İncir’i, ikinci single çalışması olan Olmazsa Olmazımsın’ı ve ilk albümü olan Aşk Adam Seçiyor’u çıkarmıştır. İncir adlı single çalışmasında Enbe Orkestrası ile, Olmazsa Olmazımsın adlı single çalışmasında Enbe Orkestrası ve Büşra Periz ile ortak çalışmıştır. 2016 yılında ikinci albümü olan İçimdeki Duman’ı çıkarmıştır. 2015 yılında çıkardığı tüm single ve albümleri 2016 yılında çıkardığı İçimdeki Duman adlı albümünde toplamıştır. İçimdeki Duman albümünde yer alan “İncir”, “Olmazsa Olmazımsın”, “Nefes” ve “İçimdeki Duman” “Bu Nasıl Veda” adlı şarkılara klipler çekilmiştir.

In this article