İlker Kaleli: Ben hiç öyle bir şey giyer miyim?

“Poyraz Karayel” dizisi setinde İlker Kaleli leopar desenli mont giydi. Giydiği montu eleştirilen Kaleli, fotoğrafın dizi setinde çekildiğini söyledi. Ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin, leopar desenli bir montla çektirdiği...

3
3

“Poyraz Karayel” dizisi setinde İlker Kaleli leopar desenli mont giydi. Giydiği montu eleştirilen Kaleli, fotoğrafın dizi setinde çekildiğini söyledi.

Ünlü oyuncu İlker Kaleli’nin, leopar desenli bir montla çektirdiği fotoğraf olay oldu. Giydiği mont yüzünden büyük eleştiri alan Kaleli, açıklama yapmakta gecikmedi. Giydiği montun dizi setinde çekildiğini belirten ünlü oyuncu, öyle bir şeyi gündelik hayatında giymeyeceğini ifade etti.

“Ben öyle bir şey giyer miyim hiç!”

Ünlü oyuncu leopar desenli montuyla paylaştığı fotoğrafa büyük eleştiri gelmesi sonrasında “Ben öyle bir şey giyer miyim hiç!” dedi. Sözlerine devam eden Kaleli, fotoğrafın dizi setinde çekildiğini söyledi.

Kaleli gazetecilerin sorularını yanıtladı

Ünlü oyuncu Kaleli, geçtiğimiz gün yakın bir arkdaşının nikah törenine katıldı. Törenin ardından kendisine yöneltilen soruarı yanıtlayan ünlü isim Kaleli, bazı noktalara açıklık getirdi. Sağlık sorunu yaşadığı hakkında yapılan haberleri yanıtlayan ünlü oyuncu, kendisine “Vertigo” teşhisi koyulduğunu ve üç gün yattığını belirtti. Şimdilerde gayet iyi olduğunu söyleyen Kaleli, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

Sosyal medyada leoparlı mont olay oldu

Sosyal medyada paylaştığı leoparlı montun olay olmasının ardından buna yönelik soruları da yanıtlayan ünlü oyuncu, dizideki bir sahne için bu montu giydiğini ifade etti. Böyle bir şeyi günlük yaşamında tercih etmeyeceğinin de altını çizen Kaleli, o tarzda bir insan olmadığını ifade etti.

İlker Kaleli kaç yaşında?

Ünlü oyuncu İlker kaleli kaç yaşında diye merak ediliyor. Ünlü oyuncu Kaleli 11 Mayıs 1984 doğumludur ve 33 yaşındadır.

In this article