İlhan Mansız’dan haber geldi!

İlhan Mansız sağlık durumu nasıl? İlhan Mansız’a ne oldu? gibi sorular Survivor’da rahatsızlanan ünlü isim için soruluyordu. Detaylar haberimizde. Mansız’ın sağlık durumu iyi deniliyor Bir zamanların unutulmaz futbolcusu...

2
2

İlhan Mansız sağlık durumu nasıl? İlhan Mansız’a ne oldu? gibi sorular Survivor’da rahatsızlanan ünlü isim için soruluyordu. Detaylar haberimizde.

Mansız’ın sağlık durumu iyi deniliyor

Bir zamanların unutulmaz futbolcusu İlhan Mansız, şimdilerde Survivor’ın favori yarışmacılarından biri. Yarışmada adı açıklandığından beridir favori isimlerden biri olarak gösterilen ünlü isim geçtiğimiz bölüm bir rahatsızlık geçirdi.

Rahatsızlığının ardından İlhan Mansız’ın sağlık durumu nasıl ve İlhan Mansız’a ne oldu gibi sorular sorulmaya başlandı. Yapılan açıklamalara göre Mansız’ın sağlık durumu iyi.

Birden rahatsızlandı

Ünlü isim Mansız, adada birden rahatsızlandı. Yerde bir süre kıvranan ünlü oyuncunun imdadına sağlık ekipleri yetişti. Mansız’ın hemen yanına koşan sağlık ekipleri, ilk olarak ünlü isime serum taktılar. Serum takılması sonrasında efsane futbolcu Mansız, hastaneye kaldırıldı.

Sağlık durumu gayet iyi

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor Panorama’ programında, efsane milli futbolcu İlhan Mansız’ın adada geçirdiği rahatsızlık konuşuldu. Konuşmacılar Mansız’ın neden böyle bir şey yaşamış olduğunu tartışırlarken, programın sunucusu Tuğba Algül, İlhan Mansız’ın son durumu hakkında bilgi verdi. Algül, aldıkları bilgi kapsamında “Tedavisi devam ediyor. Sağlık durumu iyi. İlerleyen günlerde daha net anlayacağız” açıklmasında bulundu. Akgül’ün bu açıklamasının ardından Mansız’ın hayranları sosyal medya hesaplarından rahat bir nefes aldıklarını söylediler.

‘Survivor Panorama’ya konuk olan eski yarışmacı Nagihan Karadere ise ilginç bir yorumda bulunarak, Masız’ın durmunun kendince hiç iç açıcı olarak görünmediğini dile getirdi.

In this article