[sam_zone id=1]

İçerde ekibi kardan dolayı mahsur kaldı! Ünlü oyunculara ulaşılamıyor

Milyonları ekran başına bağlayan ünlü dizi İçerde dizisinin yeni bölüm çekimleri için Belgrad ormanında olan ekip yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldılar. Henüz ulaşıldığına dair bir bilgi yok...

93
93

Milyonları ekran başına bağlayan ünlü dizi İçerde dizisinin yeni bölüm çekimleri için Belgrad ormanında olan ekip yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldılar.

Henüz ulaşıldığına dair bir bilgi yok

Tüm ülkeyi etkisi altına alan kar dizi sektörünü de vurdu. İçerde dizisinin yeni bölüm çekimleri için Belgrad ormanında bulunan ekibe ulaşılamıyor.

5870993bc03c0e1a24e61626

AKUT‘un konuyla ilgili iletişime geçtiği ve ekibini bulunduğu yere ulaşmak için var güçleriyle çalıştıkları ifade edildi.

Dizide Coşkun karakterine hayat veren Nebil Sayın, ekibin yaşadığı zorluğu Facebook hesabından duyurdu.

58709871c03c0e1a24e6161c

Nebil Sayın’dan korkutan mesaj

Nebil Sayın sayfasına “80 kişi 20 araç 8 saattir Belgrad Ormanı’nda mahsuruz. Araçlar kara saplandı, yakıtımız bitiyor.” notunu düştü.

Sayın son durumu ise “Arkdaşlar şuan AKUT, itfaiye vs ellerinden geleni yapıyorlar. Dolayısıyla artık onları aramanın anlamı yok. Fakat bize ulaşamıyorlar. Beklemedeyiz, haber vereceğim” sözleriyle anlattı.

AKUT’tan bilgilendirme mesajı

Oyuncu Ahmet Bilgin de Twitter üzerinden ‘İçerde’ ekibi için yardım istedi. Kurtarma ekibi AKUT da resmi Twitter sayfasından mahsur kalan ekip ile irtibat halinde olduklarını duyurdu.

58709814c03c0e1a24e6161a

İçerde dizisinin konusu

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’dir.

In this article