İçerde dizisine bomba transfer Instagram’dan paylaştı

Ekranların en fenomen dizilerinden biri İçerde. Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran hem oyuncularıyla hem de senaryosuyla herkesi etkileyen İçerde dizisine yeni bir karakter dahil oluyor. 20 Şubat...

3
3

Ekranların en fenomen dizilerinden biri İçerde. Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran hem oyuncularıyla hem de senaryosuyla herkesi etkileyen İçerde dizisine yeni bir karakter dahil oluyor. 20 Şubat 2017 pazartesi günü ekrana gelecek olan 22.bölümde neler yaşanacak sorusunun yanıtını izleyiciler merakla bekliyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral’ın rol aldığı Show TV’nin reyting rekortmeni dizisine, bir yeni isim daha katıldı.

Sürpriz bir isim katılıyor

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu gibi önemli oyuncuların yanı sıra dikkat çeken konuk oyuncularıyla da ekranlara damga vuran İçerde dizisinde bu hafta sürpriz bir isim daha katılıyor.

Instagram’dan duyurdu

Tuba Ünsal’ın henüz hangi rolle karşımıza çıkacağı belli olmazken ünlü oyuncu fragman yayınlanır yayınlanmaz Instagram hesabından “My partner in crime” notuyla bu fotoğraf paylaştı.

Tuba Ünsal’ın kariyeri

Denizli’de doğdu. İlkokulu Vize, Kırklareli’de, orta öğrenimini Şanlıurfa’da, liseyi ise İzmir’de okudu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü’nün birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi. 1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldıktan sonra profesyonel mankenlik kariyerine başladı. Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı, televizyon programları yaptı. Bunlardan bazıları; Çılgın Dersane, Mumya Firarda ve Vizontele Tuuba. Son olarak Ruhumun Aynası adlı dizide oynamıştır.

2004 yılında Cem Cantaş hayatını birleştiren Ünsal, 2006’da boşandı. 2012’de sona eren ikinci evliliğini Murat Pilevneli ile yaptı. Üçüncü evliliğini ise 2013 yılının mayıs ayında sunucu Mirgün Cabas ile yaptı. Oyuncunun Murat Pilevneli ile evliliğinden Sare Pilevneli, Mirgün Cabas ile evliliğinden Civan Mert Cabas dünyaya gelmiştir.

In this article