Serkan Kaya’yı parlatmak için…

Magazin dünyası İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı ve ‘Son İmparator’ lakaplı Serkan Kaya arasındaki polemik sonrası bomba açıklamalarla yankılandı. İşte olay yaratacak açıklamalar İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı,...

2
2

Magazin dünyası İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı ve ‘Son İmparator’ lakaplı Serkan Kaya arasındaki polemik sonrası bomba açıklamalarla yankılandı.

İşte olay yaratacak açıklamalar

İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlı, Cengiz Semercioğlu ile Seren Serengil’in sunduğu “Duymayan Kalmasın” programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı Hüseyin Tatlı’ya abisi İbrahim Tatlıses’in tahtına aday gösterilen “Son imparator” lakabıyla anılan Serkan Kaya ile girdiği polemik hatırlatıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Tatlı, soruları yanıtsız bırakmadı. Kaya’ya önce “Herkes haddini bilsin” diyerek tepki gösteren ve daha sonra ise beklenmeyen bir harekette bulunarak şarkıcının “Gönül Bahçem” şarkısını Instagramdan paylaşan Tatlı bomba açıklamalarda bulundu.

Hüseyin Tatlı soruları cevapladı

Hüseyin Tatlı şu sözleri kullandı:
“Ben Serkan Kaya’yla ne zaman küstüm ki, barışayım? Benden bir şey istendi, ben de onu yaptım. Çatıda yani Tatlıses Kebap’ta oturuyordum. Abim beni çağırdı. Kendisine laf atan Serkan Kaya ile imparator polemiğine girmemi istedi. Ben de üst kata çıkıp onun aleyhine röportaj verdim. Böylece Serkan Kaya’yı uçurduk, onun reklamını yaptık. Abim ve yapımcısı Polat Yağcı’nın ricasıyla bunu yaptım. Bu işin arkasında başkaları da var ama ben bu kadarını söylüyorum.”

Bir dönem İbrahim Tatlıses’in yanında gördüğümüz ve İbo’nun programlarında ara ara şarkı söyleyen Tatlı, kısa süre önce magazin gündemine tekrar oturmuştu. Yaptığı yeni parçalarla adını daha geniş kitlelere duyurmaya çalışan ünlü isim hakkında bazı iddialar ortaya atılmıştı. Tatlıses’in kardeşinin önünü kestiği gibi konularda açıklama yapan ünlü isim, abisinin böyle bir şey yapmadığını dile getirmişti.

In this article