İbrahim Tatlıses’in emeklilik maaşı

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in emeklilik maaşı ile ilgili bir gelişme yaşandı. İddialara göre ünlü isim, malulen emekli olabilmek için başvuruda bulundu. Tatlıses, malulen emekli olmak için başvuruda bulundu...

2
2

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in emeklilik maaşı ile ilgili bir gelişme yaşandı. İddialara göre ünlü isim, malulen emekli olabilmek için başvuruda bulundu.

Tatlıses, malulen emekli olmak için başvuruda bulundu

Geçirdiği saldırı sonrasında sanat hayatını rutine alan ve daha çok sevdiklerine zaman ayırmayı tercih eden ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in emeklilik olayıyla ilgili bir gelişme yaşandı. Yeni Asır’ın haberine göre ünlü isim,İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne malulen emekli olabilmek için başvuru yaptı

Tatlıses, bazı vergi avantajlarından da yararlanabilecek

İddialara göre malulen emekli olmak için başvuruda bulunan ünlü ismin bu başvurusnun olumlu karşılanması durumunda ünlü isim, devletin tanıdığı bazı vergi avantajlarından da yararlanabilecek.

İbrahim Tatlıses’e kim saldırdı

Tatlıses’in uzun ve başarılı kariyeri, bilindiği gibi 14 Mart 2011’de saldırıya uğramasıyla sekteye uğradı. O gün TV’de yayınlanan İbo Show programının çıkarak aracına binen ünlü isim, Maslak’ta uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu başından yaralanmıştı. Ünlü türkücü Tatlıses, uzun süren bir tedavi sonrasında ölümden kılpayı kurtularak hayata tutunmuştu.

Tatlıses şimdi ne yapıyor?

Geçirdiği saldırı sonrasında ağır yaralanan ve 6 saatlik bir ameliyat sonrasında 2 hafta yaşam mücadelesi veren ünlü isim, bu savaşı kazanmış ve hayata tutunmuştu. Ünlü türkücü Tatlıses, 6 Nisan 2011’de tedavisi için Almanya’ya götürülmüş ve tedavi sürecini de başarılı bir şekilde tamamlamıştı.

O günden bu yana hiç albüm yapmayan ve sahnelerde boy göstermekten kaçınan Tatlıses, şimdilerde yakın çevresiyle ilgileniyor ve sevenlerine zaman ayırıyor.

In this article