İmparator’un emekli maaşı belli oldu

Geçtiğimiz haftalarda malulen emekli olabilmek için heyet raporu aldığı iddia edilen İbrahim Tatlıses’in emekli maaşı belli oldu. Geçirdiği silahlı saldırısı sonrasında müzik hayatına ara veren ve sevdiklerine zaman...

2
2

Geçtiğimiz haftalarda malulen emekli olabilmek için heyet raporu aldığı iddia edilen İbrahim Tatlıses’in emekli maaşı belli oldu.

Geçirdiği silahlı saldırısı sonrasında müzik hayatına ara veren ve sevdiklerine zaman ayırmaya karar veren ünlü türkücü Talıses’in emekli maaşı belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda malulen emekli olabilmek için İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden heyet raporu aldığı söylenen Tatlıses’in emekli maaşı netlik kazandı.

İbrahim Tatlıses’in emekli maaşı merak ediliyordu

İmparator lakaplı türkücünün kaç para emekli maaşı alacağı merak ediliyordu. Ünlü türkücü bin 600 TL civarında bir emekli maaşı alacak.

Sevdiklerine zaman ayırıyor

Geçirdiği silahlı saldırı sonrasında uzun bir tedavi süreci atlatan ve sağlığına kavuşan ünlü türkücü, o kötü olaydan bu yana kendine ve sevdiklerine zaman ayırıyor. Ünlü türkücü her ne kadar televizyon dünyasından uzak kalsa da sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ünlü isim her toplumsal olayda ve her özel günde sosyal medyadan paylaştıklarıyla oldukça yüksek beğeni ve yorum alıyor.

Sosyal medyada da konuşuluyor

Sosyal medya hesaplarından paylaştıklarıyla dikkat çeken bir isim olan Tatlıses, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri. Ünlü isim Tatlıses, paylaşımlarıyla sosyal medyaya damgasını vurmuş bir isim. Geçirdiği saldırı sonrası sevdiklerine ve kendisine zaman ayırmaya özen gösteren ünlü isim, bu zamanın bir kısmını da sosyal medyaya harcıyor. Hayranları için bol bol paylaşım yapan ünlü isim, çok sayıda kişi tarafından takip ediliyor.

In this article