İbrahim Tatlıses Şanlıurfa patlamasına sessiz kalmadı

İbrahim Tatlıses Şanlıurfa patlamasına sessiz kalmadı. Ünlü şarkıcı patlama sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak olaya tepkisini gösterdi. İbrahim Tatlıses sosyal medyadan tepkisini gösterdi Dün Şanlıurfa’da meydana gelen...

1
1

İbrahim Tatlıses Şanlıurfa patlamasına sessiz kalmadı. Ünlü şarkıcı patlama sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak olaya tepkisini gösterdi.

İbrahim Tatlıses sosyal medyadan tepkisini gösterdi

Dün Şanlıurfa’da meydana gelen bombalı saldırı sonrası ünlü isimler olaya karşı tepkilerini gösterdiler. Patlama sonrası sessiz kalmayan isimlerden biri de ünlü türkücü Tatlıses oldu. Tatlıses, tepkisini Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile gösterdi.

Bombalı araçla saldırı düzenlendi

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde hakim, savcı ve emniyet mensuplarının oturduğu lojmana bombalı bir araçla hain terör saldırısı gerçekleşti. Ünlü türkücü Talıses, memleketi Şanlıurfa’da meydana gelen patlamaya sosyal medya üzerinden tepkisini gösterdi. Üzüntüsünü Instagram hesabından paylaşan Tarlıses’in bu paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Tatlıses: Sebep olanlara lanet olsun

Ünlü türkücü Tatlıses, yaşanan bu acı olay karşısında sessiz kalmayarak tepkisini Instagram paylaştığı bir fotoğrafla dile getirmiş ve Tatlıses’in bu paylaşımı çok sayıda hayranı tarafından beğeni almıştı. Çok sayıda beğeni ve yorum alan bu paylaşımda ünlü isim, “3 yaşında masum bir çocuğun ölmesine sebep olanlara lanet olsun.” yorumunda bulundu.

Ünlü türkücü tüm ülkeye sabır diledi

Tatlıses üzüntüsünü ifade ettiği ve çok sayıda beğeni alan paylaşımına ayrıca şu notu düştü: Şanlıurfa’mda, Viranşehir’de meydana gelen patlamayı üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. 3 yaşında masum bir çocuğun ölmesine sebep olanlara lanet olsun!!! Memleketime sabır, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim… Allah ülkemizi korusun, bu acılar artık yaşanmasın.

In this article