[sam_zone id=1]

Hülya Avşar’ın teyzesi öfkeli!

Hülya Avşar’ın teyzesi Hatice Kayserili, su baskını nedeniyle mağdur olduğunu söyleyerek çözüme kavuşmayan konu için yargıya başvuracağını söyledi. Hülya Avşar’ın teyzesi mağdur oldu Vatan gazetesi’nin haberine göre, Hülya...

109
109

Hülya Avşar’ın teyzesi Hatice Kayserili, su baskını nedeniyle mağdur olduğunu söyleyerek çözüme kavuşmayan konu için yargıya başvuracağını söyledi.

Hülya Avşar’ın teyzesi mağdur oldu

Vatan gazetesi’nin haberine göre, Hülya Avşar’ın Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde ikamet eden teyzesi Hatice Kayserili, pazar günkü sağanak yağmur sonrasında yaşanan su baskını nedeniyle mağdur oldu.  Menfezlerin taşmasıyla evinde meydana gelen su baskınında bazı eşyaları kullanılmaz hale gelen teyze Kayserili, 9 yıldır aynı sorunla karşı karşıya kaldıklarını ve konuyla ilgilenilmediğini belirtti.

hulya-avsar-akrabalari

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar’ın teyzesi Kayserili, menfezin tıkanması sonucu biriken suların 9 yıldır her yağmur yağması sonucunda evin içine dolduğunu belirtti. Konuyla ilgili defalarca yetkililere başvurduğunu da dile getiren Kayserili, yetkililerin kendisine “Sen de buraya gelirsen artık ayıp” dediklerini belirtti.

Hülya Avşar’ın teyzesi açıklama yaptı

Kayserili konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi: 

hulya-avsar-teyzesi

“Burası 1965 yılından beri baba evimizdir. 9 yıldır aynı eziyeti çekmekte ve çok mağdur olmaktayız. Sağlığımız bozuldu. Her seferinde eşyalarımız kullanılamaz hale geldi. Hep yenisini almak zorunda kalıyoruz. Eşya almamızı hiçbir zaman problem etmedik. Kimseden yardım beklemedik, beklemiyoruz da. Ancak yetkili olan kişilerin duyarlı davranıp, devamlı mağdur olduğumuz durumun çözümlenmesi için evimizin önündeki menfezin açılıp bakılıp genişletilmesi, tıkanıklığın giderilmesi, bundan böyle aynı şeylerin yaşanmamamız için ne gerekiyorsa onun yapılmasını istiyoruz. Ben dilekçe vermeye gittiğimde personel, ‘sen de buraya geliyorsan, artık ayıp’ dediler. Ama ben yardım, para istemiyorum ki. Her yağmur yağdığında kendi imkanlarımla suyu boşaltıyorum. Gelip şuradan 5 dakika suyu çekseler. Bu Hülya ile alakalı değil. Belediye görevini yapmadığı için mağdurum. Yeğenim benim yüzümden mağdur oldu. İlgilenmiyor gibi göründü. Bize bir şey olsa uçak gönderir. Keşke Herkes Hülya’nın yarısı olsa. Konuyu yargıya taşıyacağız.” dedi

hulya-avsar-teyze

hulya-avsarin-teyzesi

Kaynak: Vatan

In this article