Zehra Çilingiroğlu’nun büyük değişimi!

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu üniversite eğitimi için Londra’ya gitmişti. Ünlü şarkıcı Avşari kızının hasretine dayanamadı ve soluğu Londra’da aldı. Hülya Avşar kızının hasretine dayanamadı Kızı Zehra, üniversite...

3
3

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu üniversite eğitimi için Londra’ya gitmişti. Ünlü şarkıcı Avşari kızının hasretine dayanamadı ve soluğu Londra’da aldı.

Hülya Avşar kızının hasretine dayanamadı

Kızı Zehra, üniversite eğitimi almak için Londra’ya gittiğinden beri anne Avşar, zor günler geçiriyor. Kızını çok çabuk özleyen Avşar, sık sık Londra’yı ziyaret ediyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Avşar, yine kızının hasretine dayanamayarak soluğu İngiltere’de aldı.

Zehra Çilingiroğlu son hali ile herkesi şaşırttı

Londra’ya giden Avşar, kızı ile bir Türk restoranında ziyafet çektiler. Mekandan ayrılmadan önce hatıra fotoğrafı çektiren ünlü anne-kız, mekandan çok memnun bir şekilde ayrıldılar. Uzun saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Zehra, bu sefer imaj değiştirmişti. Yeni imajı ile dikkatlerden kaçmayan Zehra Çilingiroğlu’nun mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

kaya Çilingiroğlu, kızının saçlarını paylaşmıştı

Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu kızının Bob kesimi saç stilini, sosyal medyada paylaşmış, ardından Zehra’nın saçları sosyal medyaya damgasını vurmuştu. Fotoğrafa hemen yorumda bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, kızının fotoğrafına ‘Maşallah’ yazmıştı.

Zehra Çilingiroğlu kaç yaşında?

İlk evliliğini 1979’da Mehmet Tecirli ile yapan Hülya Avşar, bu evliliği bitirdikten sonra ünlü iş adamı Kaya Çilingiroğlu ile evlendi. Çilingiroğlu ve Avşar evliliğinden 1998 yılında Zehra dümnyaya geldi. Zehra Çilingiroğlu son hali ile sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Kaç yaşında olduğu merak edilen Zehra, 1998 doğumludur ve 19 yaşındadır.

In this article