Deniz Akkaya’nın Hülya Avşar için söyledikleri olay yaratacak!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, önceki gece Güney Restoran’da sahne aldı. Avşar, sahnede yarı transparan bir elbise giydi. Avşar’ın Melih Yazgan imzalı bu elbisesi, magazin gündemine bomba gibi düştü....

4
4

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, önceki gece Güney Restoran’da sahne aldı. Avşar, sahnede yarı transparan bir elbise giydi. Avşar’ın Melih Yazgan imzalı bu elbisesi, magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü isme bu elbiseyi kimi çok yakıştırdı kimi ise eleştirdi.

Avşar’ın transparan elbisesi magazin gündemine bomba gibi düştü

Deniz Akkaya’dan Hülya Avşar’a ağır sözler: Kendini Irına Shayk sanıyor

Eleştirenlerden biri de eski manken Deniz Akkaya’ydı. Akkaya, önce bir twitter kullanıcısının, “Bu nasıl çirkinlik arkadaş! Hülya Avşar, kendini Deniz Akkaya falan mı sanıyor?” tweet’ini retweet’ledi.

Bununla yetinmeyen Akkaya, aynı kullanıcıya bir cevap vererek, “Cansınız ama o kendini Irına Shayk zannediyor” ifadelerini kullandı.

Akkaya ile Avşar, yıllardır yaşadığı polemiklerle gündeme geliyor. İki ünlü isim daha önce de pek çok kez atışmışlardı.

Öte yandan Akkaya, bir süredir Star TV ekranlarında Duymayan Kalmasın isimli magazin programını sunuyordu. Eski manken, geçtiğimiz ay programdan ayrılmıştı. Akkaya, şu sıralar bir Youtube kanalı açmak için hazırlık yapıyor.

In this article