[sam_zone id=1]

House of Cards’tan manidar yeni sezon duyurusu

Tüm dünyada severek izlenilen, Beyaz Saray’da geçen ve politikacıların birbirine kurduğu tuzaklar ile siyasi mücadeleleri içeren Netflix dizisi House of Cards’ın bir süredir ne zaman yayınlanacağı merak konusu...

55
55

Tüm dünyada severek izlenilen, Beyaz Saray’da geçen ve politikacıların birbirine kurduğu tuzaklar ile siyasi mücadeleleri içeren Netflix dizisi House of Cards’ın bir süredir ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu. “House of Cards ne zaman yayınlanacak” sorusu yapılan resmi açıklama ile cevap buldu.

House of Cards ne zaman yayınlanacak?

House of Cards’ın yeni sezonunu merakla bekleyenler, sürenin uzaması ve bir türlü yeni sezonun ne zaman başlayacağının açıklanmaması nedeniyle dizinin artık yayınlanmayabileceğini düşünmeye başlamıştı. Meraklı bekleyiş nihayet son buldu.

House of Cards’ın sosyal medya hesapları üzerinden dizinin 5. sezonunun 30 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacağı duyuruldu.

House of Cards’tan manidar teaser

Ancak ilginç olan bu duyurunun Donald Trump’ın başlanlığı Obama’dan devrelacağı günle aynı günde yapılmasının kararlaştırılmış olmasıydı. Dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı duyurusu yapılırken kullanılan videonun “We make the terror (Terörü biz yaratırız)” başlığı ile yayınlanmış olması, videonun içeriğinde ise ABD Başkanlık töreninde söylenen bağlılık yemininin okunması da dikkatlerden kaçmadı.

Yeni sezonda dizide nelerin yaşanacağını, Kevin Spacey’in oynadığı Frank Underwood karakteri ile Robin Wright’ın oynadığı Claire Underwood karakterinin neler yapacağı merakla bekleniyor.

In this article