Herkesin konuştuğu gelin Gamze Karaman

6 Mayısta iş adamı Nedim Keçeli ile dünya evine girmeye hazırlanan Gamze Karaman’ın, bir buçuk milyon TL’ye mal olacak düğünü uzunca bir süre gündemden düşmeyecek gibi görünüyor. Kesenin...

3
3

6 Mayısta iş adamı Nedim Keçeli ile dünya evine girmeye hazırlanan Gamze Karaman’ın, bir buçuk milyon TL’ye mal olacak düğünü uzunca bir süre gündemden düşmeyecek gibi görünüyor.

Kesenin ağzını açtı

Güzel model İçin kesenin ağzını açarak hiçbir masraftan kaçınmayan Nedim Keçeli hazırlıkları şimdiden yapmaya başladı. 6 Mayısta dünya evine girecek olan Gamze Karaman ve Nedim Keçeli çifti şimdiden düğün hazırlıklarına başladı. İş adamı Nedim Keçeli, Gamze Karaman için tüm sınırlarını zorlayarak gösterişli bir düğün hazırlığı yapmaya başladı.
4 yıl önce birliktelikleri başladı

Başarılı iş adamının, İtalya Venedik Türk Adasında yapılması planlanan düğün için; ulaşım, konaklama ve diğer tüm detaylar ile birlikte yaklaşık olarak 1 buçuk milyon TL ödeyeceği söylendi. 2003 yılında Miss Model Of Turkey güzeli seçilen Gamze Karaman, 4 yıl önce gönlünü kaptırdığı iş adamı Nedim Keçeli ile 6 Mayısta dünya evine girmeye hazırlanırken, düğünde ne gibi sürprizler olacağı şimdiden merak konusu.

Gamze Karaman kimdir?

Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Karaman, 2003 yılında Miss Model of Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmesinin ardından bu yarışmanın galiplerinin katıldığı 2004 Miss Globe International yarışmasında da ikinci olma başarısına imza attı.

In this article