[sam_zone id=1]

Heidi Klum sevgilisi ile balkonda keyif yaptı

43 yaşındaki model Heidi Klum Miami’de tatilde. Heidi Klum, görüntülendiği otel balkonunda sevgilisiyle içki içip keyif yaptı. Klum genç sevgilisi Vito Schnabel ile yine tatilde. 2 aşık plajın...

98
98

43 yaşındaki model Heidi Klum Miami’de tatilde. Heidi Klum, görüntülendiği otel balkonunda sevgilisiyle içki içip keyif yaptı. Klum genç sevgilisi Vito Schnabel ile yine tatilde.

2 aşık plajın tadını çıkardı

İki aşık plaja inmeden önce oteldeki balkonun keyfini çıkardı. Klum, kahverengi bikinisiyle balkonda görüntülendi. Miami’de tatil yapan iki aşık balkonda içkilerini içiph daha sonra plaja indi.

Genç modellere taş çıkardı

Yaşına rağmen pek çok genç modele taş çıkaran Heidi Klum’un parmağındaki yüzük de dikkatlerden kaçmadı. 2010 yılında Victoria’s Secret’ten emekliye ayrılan 4 çocuk annesi ünlü model, düzgün fiziğiyle göz doldurdu.

8160931

Heidi Klum’un hayatı

Klum, kuaför Erna ve bir kozmetik firmasında çalışan Gunther Klum’un çocuğu olarak 1 Haziran 1973’te Westphalia, Almanya’da dünyaya geldi. 18 yaşındayken bir arkadaşının ısrarlarıyla bir magazin kuponunu dolduran Klum, kendini “Model 92” adlı yarışmada buldu. Aynı yıl okulu bitirdi ve bir süre Almanya ve çevre ülkelerde modellik yapmaya başladı. Daha sonra ABD’ye taşındı, Miami ve Florida’da yaşadı ancak fazla göze çarpmadı.

New York’a taşındı

Florida ve Miami’de önemli bir başarı elde edemeyen Klum, New York’a taşındı. 1998 yılında Sports Illustrated dergisinin bikini sayısının kapağına çıkması ve ardından dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret ile anlaşma imzalamasıyla büyük bir hızla dünya çapında üne kavuştu. Bu tarihten beri dünyanın en ünlü dergilerinin kapağında sayısız kez bulundu, birçok dizi ve filmde küçük rollerde oynadı. Bunlardan bazıları “How I Met Your mother” , “Sex and the City: The Movie”, “Spin City”, “Yes, Dear” idi. Ayrıca “Blow Dry” adlı filmde bir saç modelini, “Ella Enchanted”de bir devi ve “The Life and Death of Peter Sellers” filminde de Ursula Andress’i canlandırdı.

Yapımcı ve sunuculuk işlerine el attı

Klum, adım attığı başka bir alanda “Project Runway” ve “Germany’s Next Top Model” isimli reality şovların yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendi. Aralık 2004’te Amerika’da yayına başlayan “Project Runaway”de, moda tasarımcıları birbiriyle yarışıyor ve New York Moda Haftası’nda tasarımlarını sergileyebilmek için çalışıyorlardı. Klum bu yapımın ilk ve ikinci sezonlarıyla Emmy Ödülü adaylığı aldı. Model aynı zamanda Alexandra Postman ile birlikte “Body of Knowledge: Eight Rules of Model Behavior” isimli bir kitap yazdı.

8160935

In this article