[sam_zone id=1]

Harry Potter serisinin yazarı J. K. Rowling 20 yaş gençleşti

Tüm dünyada milyonlar satan Harry Potter serisinin yazarı J.K Rowling, dün gece Fantastic Beasts adlı sinema filminin galasında görüntülendi. 51 yaşındaki yazar, mavi halıda boy gösterdiğinde 20 yaş...

78
78

Tüm dünyada milyonlar satan Harry Potter serisinin yazarı J.K Rowling, dün gece Fantastic Beasts adlı sinema filminin galasında görüntülendi.

51 yaşındaki yazar, mavi halıda boy gösterdiğinde 20 yaş gençleşmiş gibiydi.

Alnındaki ve gözlerinin etrafındaki çizgiler, yüzündeki kırışıkların tamamen yok olduğu gözlenen Rowling’in yeni hali görenleri şaşkına çevirdi.

Rowling’in cesur dekolteli ve ışıltılı elbisesi de geceye gelenlerin ilgisini çekti. Mavi halıda Rowling‘i bekleyen hayranları, ünlü yazar geldiğinde defalarca fotoğrafını çektiler.

Yakın bir zamanda vizyona girecek olan Fantastic Beasts filmi, J. K. Rowling’in aynı adlı kitabından esinlenerek çekildi. ABD – Birleşik Krallık ortaklığıyla yapılan filmin yönetmeni ise David Yates… Filmin senaryosunu Rowling yazarken başrollerde Eddie Redmayne, Katherine Waterson, Alison Sudol, Dan Fogler, Samantha Morton Colin Farrel, Jon Voight, Ron Perlman gibi isimler yer alıyor.

J. K. Rowling kitaplarıyla servet inşa etti

Harry Potter serisinin yazarı Rowling, kitaplardan elde ettiği gelirlerle adeta bir servet inşa etti. İngiliz yazarın, bugüne kadar kitap gelirlerinden 600 milyon Euro kazandığı tahmin ediliyor.

In this article