Hanife yine geri döndü

‘Zuhal Topal’la’ programında gelin adayı Hanife’nin dönüş heyecanı yaşandı. Serkan’la ayrılığının ardından bir anda ortadan kaybolan ve geri dönmeyeceğini açıklayan Hanife, sosyal medyadan da çok yorulduğunu duyurmuştu. Geçtiğimiz...

2
2

‘Zuhal Topal’la’ programında gelin adayı Hanife’nin dönüş heyecanı yaşandı.

Serkan’la ayrılığının ardından bir anda ortadan kaybolan ve geri dönmeyeceğini açıklayan Hanife, sosyal medyadan da çok yorulduğunu duyurmuştu.

Geçtiğimiz gün programda bir süre önce aşk yaşadığı Serkan, Hanife’ye ‘Dön’ çağrısı yaptı. Programın dün yayınlanan bölümünde ise nefesler tutuldu. Başta Serkan olmak üzere milyonlar Hanife’nin gelip, gelmeyeceğini merak etti.

Neler yaşanacak merak ediliyor!

Dakikalar sonra Hanife, stüdyoya geldi. Hanife’yi gören Serkan, onu kırmızı balonlar ve hediyelerle karşıladı. Hanife, Serkan’a çok değer verdiğini itiraf edip; ‘Gururumdan değil, ümitsizliğimden gittim’ dedi. İkilinin, ilerleyen günlerde neler yaşayacakları merakla bekleniyor.

Zuhal Topal’dan müjdeli haber

Zuhal Topal, programın sonunda günlerdir heyecanla beklenen açıklamayı yaptı. Locada ilk evlenen çifte, 1 hafta Amerika tatili hediye edileceğini söyleyen Topal’ın, müjdeli haberi locadaki adayları heyecanlandırdı.

Adından sıkça söz ettiriyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının müzmin gelin adaylarından Hanife’nin başının açık fotoğraflarını görenler Hanife’yi tanımakta zorlanıyor.

İzdivaç programında ünü yakalayan gelin adayı Hanife, kısa sürede şöhret olarak adından çokça söz ettirmeyi başardı.

In this article