[sam_zone id=1]

Hanife ve Bayhan ilişkisinde son durum

Bayhan’ın stüdyoya gelmediğini gören gelin adayı Hanife gözyaşlarına hakim olmadı. Bir süredir beraber olan Hanife ve Bayhan ilişkisinde son durum nedir? Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir...

81
81

Bayhan’ın stüdyoya gelmediğini gören gelin adayı Hanife gözyaşlarına hakim olmadı. Bir süredir beraber olan Hanife ve Bayhan ilişkisinde son durum nedir?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında ilginç olaylar yaşanıyor. Bir süredir beraber olan ve izleyicilerin büyük ilgisini çeken Bayhan ve Hanife ilişkisi bir çıkmaza mı dönüşüyor.

Bayhan Hanife’yi terk etmişti

Evlilik programına katılan Bayhan, Hanife’ye olan ilgisinden bahsetmiş ve çift bir süre önce yakınlaşmıştı. Ancak Bayhan geçtiğimiz gün Hanife’yi terk etmişti. Büyük ilgi çeken bu olay sonrasında izleyenler ve bütün stüdyo konukları şok yaşamışlardı. Bu olay karşısında gelin adayı Hanife, duygusal anlar yaşamış, Bayhan’ın kendisini dinlemediğini öne sürmüştü.

bayhan-hanife-son-durum

Bayhan para aldığı iddialarını yalanlamıştı

Ünlü popstar Bayhan’ın katıldığı evlilik programından yüksek miktarda para aldığı iddia edilmişti. Bu iddialara karşılık veren Bayhan, böyle bir şeyin olmadığını söylemiş, para aldığını yalanlamıştı. Bayhan, programa gerçekten evlenmek istediği için çıktığını belirtmişti.

Bayhan için yeni iddialar ortaya atıldı

Geçtiğimiz günlerde programın bir türlü aradığı talibi bulamayan gelin adayı Hanife ile yakınlaşan Bayhan, bir süre sonra gelin adayını terk etti. Yaşanılan şaşkınlık sonrası tekrar yeni iddialar ortaya atıldı. Yeni iddialara göre Bayhan’ın gündemde kalmak için bu tarz işler yaptığı yönünde.

bayhan-hanife-zuhal

Hanife ve Bayhan ilişkisinde son durum ne?

Ünlü isim Bayhan’ın, Hanife’ye gerçekten talip olmadığı, gündemde kalmak için bu tarz işlere giriştiği yönünde yeni iddialar ortaya atıldı. Dün canlı yayına tek başına çıkan gelin adayı, Bayhan’ın stüdyoya gelip gelmediğini merak etti.
Programın sunucusu Zuhal Topal, Bayhan’ın programa katılmadığını söylediğinde ünlü gelin adayı Hanife göz yaşlarına hakim olamadı.

In this article