[sam_zone id=1]

Hangimiz Sevmedik 9. bölüm fragmanı akıllarda soru işareti bıraktı

Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizisinde Adile ve Münir arasında yaşanan aşk Tarık ve Itır tarafından sonunda öğreniliyor. Hangimiz Sevmedik...

57
57

Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizisinde Adile ve Münir arasında yaşanan aşk Tarık ve Itır tarafından sonunda öğreniliyor. Hangimiz Sevmedik 9. bölümde Itır ve Tarık bazı kararlar alıyor. İşlerin karıştığı Hangimiz Sevmedik 9. yeni bölüm ile yarın akşam TRT 1 ekranlarında olacak.

Yapımcılığını BSK yapım’ın üstlendiği Hangimiz Sevmedik dizisinin başrollerinde Selen Soyder, Altan Erkekli, Cengiz Yaman, Cengiz Bozkurt ve Gül Onat yer alıyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen Hangimiz Sevmedik 9. bölümde Adile ve Münir arasında yıllar önce yaşanan aşk ortaya çıkıyor. Hangimiz Sevmedik 9. bölüm fragmanında Itır ve Tarık yaşananların ardından boşanma kararı alıyor.

HANGİMİZ SEVMEDİK 9. BÖLÜM ÖZETİ

Gerçeği öğrendiğini söyleyen Adile’nin duyguları bir kez daha karma karışık olacaktır. Fakat Münir herşeyden bir haberdir.

Şener’in kahvelerinden zehirlendiğini düşünen mahalleli Şener’e büyük tepki gösterir. Bu durum Şener’in hiç beklenmedik bir tavır sergilemesine neden olacaktır.

Annesi ile Münir’in aşkını hazmedemeyen Tarık boşanma davasını açar. İzmir’e gitmeye karar verir. Muayenehane de yerini sürpriz bir isme bırakacaktır.

Adile Itır’la önemli bir konu için bir araya gelir. Tarık’ın açtığı boşanma davası ile sarsılan Itır Adile’nin söyledikleri ile daha da beter olacaktır.

HANGİMİZ SEVMEDİK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mürüvvet’in davetiyedeki el yazısıyla, 36 yıl önce Münir’den geldiğini sandığı veda mektubundaki el yazısının aynı olduğunu fark eden Adile, Mürüvvet’in yıllar önce büyük bir Oyun oynadığını anlamış, soluğu Münir’in kapısında almıştır.

Şener sucudaki işlerin kesatlığından dem vururken, önüne çıkan yepyeni bir girişim fırsatının fark eder. Çocukluğundan beri püf noktasını bildiği bu yeni işi hayata geçirip, milyoner olması işten bile değildir. Herhangi bir insan için çetin sayılabilecek, fakat pratik zekalı, büyük girişimci Şener Yeşil için engel bile sayılmayacak pürüzleri hızla alt edip, yeni işletmesiyle mahalleye merhaba der Şener…

Adile Mürüvvet’le yüzleşmekte de gecikmez. Yıllar önce oynadığı bu oyunun hesabını sormakla kalmaz, Mürüvvet’i iyiden iyiye köşeye sıkıştırır.

Itır, soğuk ve uzak tavırlarına anlam veremeyen Tarık’ın gerçekleri öğrenmek için yaptığı plan işe yarar. Itır anlatır herşeyi Tarık’a… Annesi ve Münir’le alakalı gerçeği öğrenen Tarık, düşünür ve Itır’a hak verir. Boşanmak en doğrusu olacaktır!

In this article