Hande Yener: Demet’e gıcık oluyorum

Hande Yener Demet Akalın ile birbirlerine gıcık olduklarını söyledi. Ünlü şarkıcı sürekli polemik yaşadığı Akalın hakkında açıklamalarda bulundu. Hande Yener, Demet Akalın ile ilgili açıklamalarda bulundu T24’ün haberine...

2
2

Hande Yener Demet Akalın ile birbirlerine gıcık olduklarını söyledi. Ünlü şarkıcı sürekli polemik yaşadığı Akalın hakkında açıklamalarda bulundu.

Hande Yener, Demet Akalın ile ilgili açıklamalarda bulundu

T24’ün haberine göre ünlü şarkıcı Hande Yener, Akalın’la ilgili açıklamalarda bulundu ve”Onunla uğraşacak kadar boş vaktim yok, benim hayatımla çok ilgileniyor” dedi.

Açıklamalarına devam eden ünlü şarkıcı, Akalın’ı kastederek, “Ona gıcık oluyorum. Daha doğrusu birbirimizi görünce gıcık oluyoruz. Onunla uğraşacak kadar boş vaktim yok. Benim hayatımla çok ilgileniyor. Demet’e zeytin dalı uzattım, kırmayacaktı. Onda barışçıl karakter yok” açıklamasında bulundu.

Hande Yener, önceki gece Arnavutköy’de bulunan bir mekandan çıkarken gazetecilere yakalandı. Giydiği kıyafetle dikkat çeken ünlü isim, “Muska olmadan gezemiyorum” dedi.

Çiçekçi çocuklara harçlık verdi

Etrafını saran çiçekçi çocuklara 100 TL harçlık veren ünlü şarkıcı Yener, “Seni çekemeyenler ölsün Hande Abla” sözleri üzerine çiçekçilere cevap vererek “Ölmesin de sürünsünler” dedi.

Milliyet gazetesinden Mesut Yılmaz’ın haberine göre, Akalın ile ilgili soruları yanıtlayan ve bazı konularda açıklama yapan Yener, “Ona gıcık oluyorum. Daha doğrusu birbirimizi görünce gıcık oluyoruz. Onunla uğraşacak kadar boş vaktim yok. Benim hayatımla çok ilgileniyor. Demet’e zeytin dalı uzattım, kırmayacaktı. Onda barışçıl karakter yok. Hülya Avşar’ın dediği gibi sanatçıdan dost olmuyor. Kıskançlık, çekememezlik var. Neden gülşen’den Sıla’dan rahatsız olmuyorum. Çünkü onlar hayatımı gözetlemiyor. Demet, takip ediyor ve ne yapsam, laf sokacak bir şey buluyor” açıklamasında bulundu.

In this article