[sam_zone id=1]

Haluk Levent’ten şok tweet!

Ünlü şarkıcı Haluk Levent Twitter’da attığı bir tweet’le kendi şarkılarını eleştirerek, bazı şarkılarda çok bağırdığını söyledi. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlü şarkıcı Levent, yaptığı paylaşımlarla takipçilerini...

87
87

Ünlü şarkıcı Haluk Levent Twitter’da attığı bir tweet’le kendi şarkılarını eleştirerek, bazı şarkılarda çok bağırdığını söyledi.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ünlü şarkıcı Levent, yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Haluk Levent: Bazı şarkılarda gereksiz bağırıyorum

Daha önce kaybolan montu için tweet atan Levent, montunu ve pasaportunu bulana 300 TL vereceğini duyurmuştu. Ardından da işsize iş imkanı ve dilediği zaman telefonda sınırsız özel konser vereceğini dile getirmişti. Ünlü şarkıcı şimdi de Twitter hesabından kendini eleştirerek, bazı parçalarda çok bağırdığını dile getirdi.

Levent, tweetinde “Sabahtan beri kendimi albümlerimi dinliyorum… Şunu farkettim. Bazı şarkılarda gereksiz bağırıyorum. Bu da verilmek istenen duyguyu öldürüyor” mesajını paylaştı. Ünlü şarkıcı takipçilerinden, “Haklıyken haksız duruma düşüyorsun abi” yorumunda bulundu.

Haluk Levent kimdir? Haluk Levent’in gerçek adı nedir?

Haluk Levent’in gerçek adı ya da sahne adı diye bir şey yoktur. Ünlü isim Levent’in tam adı, Haluk Levent Acil olarak bilinir. 26 Kasım 1968 Yüreğir-Adana doğumlu olan ünlü rock şarkıcısıdır.

Adana’nın Yüreğir ilçesindeki Yamaçlı mahallesinde doğan Levent, dokuz kardeşin sekizincisi olarak dünyaya gelmiştir. Ünlü sanatçı, ailesinin Nusayri olduğunu fakat Arap olmadıklarını ifade etmektedir.

İlkokulu Sabancı İlköğretim Okulu’nda okuyan Levent, Adana Atatürk Lisesi’nden mezun olmuştur. Sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği, Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe bölümünde kısa zamanlar öğrencilik yapmıştır. Üniversite giriş sınavlarında başarılı dereceler elde eden Levent, bu üniversiteleri kazanıyor ancak istikrarlı bir şekilde okumaya devam edemiyordu. Leven’tin bu durumda olmasının en önemli nedeni de ailesinin maddi imkansızlıklar içinde olması gösterilmiştir.

In this article