[sam_zone id=1]

Halit Ergenç çıplak çekilecek sahnede dublör oynattı!

Tuba Büyüküstün ile beraber rol aldığı yeni film projesinde usta oyuncu Halit Ergenç çıplak kalacağı sahne için dublör kullanmayı tercih etti. Tuba Büyüküstün ile beraber başrollerinde yer aldıkları yeni...

144
144

Tuba Büyüküstün ile beraber rol aldığı yeni film projesinde usta oyuncu Halit Ergenç çıplak kalacağı sahne için dublör kullanmayı tercih etti.

Tuba Büyüküstün ile beraber başrollerinde yer aldıkları yeni film projesinde Halit Ergenç, çıplak kalacağı bir sahnede dublör oynatmayı tercih etti.

Çok kısa bir süre içinde seyirci ile buluşacak olan “İstanbul Kırmızı” filmi için hazırlıklar sürüyor. Çekimlerinin m hızıyla sürdüğü filmde Ergenç’in oynaması için çıplak bir sahne çekilecekti. Ergenç bu sahnede oynamayı istemeyip, yerine dublörünü oynattı.

halit-ergenc-dublor

Oyuncunun bu tavrı sergilemesi akılla Belgüzar Korel’in tepkisinden çekindiği için bu yola başvurduğu çıkarımını getirdi.

Halit Ergenç kimdir

Ergenç, 1970 doğumlu olan Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Zerda ve Aliye isimli dizilerle büyük üne kavuşan ve o diziler sayesinde tanınan Ergenç için bu diziler bir dönüm noktası oldu. Ardından 1001 Gece dizisinde canlandırdığı karakterle Türk halkı tarafından çok sevilen Ergenç, bu dizi sayesinde kariyerini sağlamlaştırmıştır.

Son olarak Ergenç “Muhteşem Yüzyıl” adlı diziyle hemen hemen tüm Türkiye tarafından tanınmış ve ülkenin en başarılı oyuncuları arasında yer almıştır.

tuba-buyukustun-halit-ergenc-film

1970’de İstanbul’da dünyaya gelen Ergenç’in babası müzisyen ve oyuncu Mehmet Sait Ergenç’tir. Anne ve babası ilkokula başladığı sene ayrılan Ergenç, kötü bir çocukluk geçirdi.

Beşiktaş Atatürk Lisesi’ni bitiren Ergenç, lise sonrası 1989’da İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Bölümünü kazandı. Burada bir sene geçiren Ergenç ardından Mimar Sinan Üniversitesi, Opera Bölümü’nü kazandı. Daha sonra Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümü’nün açılmasıyla burada öğrenim görmeye başlayan Ergenç, okuduğu yıllarda çeşitli işler yaptı.

Bergüzar Korel ile evlenen Ergenç’in mutlu bir evliliği vardır.

In this article