[sam_zone id=1]

Hakan Peker: İstanbul’u terk edeceğim

Ünlü şarkıcı Hakan Peker, kişisel Instagram hesabından İstanbul trafiğinde çektiği bir videoyu paylaşarak İstanbul’daki araç trafiğine isyan etti. Peker, “Ben bu İstanbul’u trafik yüzünden bir gün terk edeceğim....

46
46

Ünlü şarkıcı Hakan Peker, kişisel Instagram hesabından İstanbul trafiğinde çektiği bir videoyu paylaşarak İstanbul’daki araç trafiğine isyan etti.

Peker, “Ben bu İstanbul’u trafik yüzünden bir gün terk edeceğim. Başka bir ülkeye, başka bir yere, başka bir köye, dağa başa, ışık olmayan bir yere yerleşeceğim… Artık çobanlık mı yaparım, ne yaparım bilmiyorum. Sadece bu trafik yüzünden” şeklinde konuştu.

Peker, iki gün önce eşi Arzu Öztoprak ile birlikte Etiler’de bir restoranda yedikleri akşam yemeğinin ardından görüntülenmişti. Ünlü şarkıcı, muhabirlerin ısraları sorularını yanıtsız bıraktı ve “İyi akşamlar” diyerek hızlı adımlarla aracına doğru gitti.

Dans yarışmasıyla tanındı

1981 yılında Türkiye Dans Yarışması’nda birinci olarak adını duyuran Hakan Peker, ilk albümünü 1989 yılında piyasaya sürdü. Bir Efsane şarkısı ile ününe ün katan Peker, bugüne kadar 19 albüm çıkardı.

Geçtiğimiz yıl dede olmuştu

Ünlü şarkıcı son albümünü geçtiğimiz yıl Efsane Şarkılar adıyla çıkarmıştı. 1981 yılından itibaren aktif olarak müzik piyasasında yer alan Peker’in, Zafer adında kendisi gibi şarkıcı olan bir kardeşi de bulunuyor.

Ünlü ismin, Burak isminde bir de oğlu var… Yaşına göre genç görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken Peker, geçtiğimiz yıl dede olmuştu.

👎👎👎👎👎👎

Hakan Peker (@hakannpeker) tarafından paylaşılan bir video ()

In this article