[sam_zone id=1]

Gupse Özay ile Barış Arduç’un kahvaltı keyfi

Barış Arduç ve yine kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gupse Özay, geçen günlerde Zorlu Alışveriş Merkezi’nde kahvaltı ederken görüntülendi. Kahvaltı sonrası alışveriş Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve yine...

49
49

Barış Arduç ve yine kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gupse Özay, geçen günlerde Zorlu Alışveriş Merkezi’nde kahvaltı ederken görüntülendi.

Kahvaltı sonrası alışveriş

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve yine kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gupse Özay, geçtiğimiz gün geldikleri Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. İlk olarak birlikte bir restorana geçerek kahvaltı yapıp sohbet eden çift, daha sonrasında alışveriş turuna çıktılar.

Birlikte bir mağazayı gezen çift, 1 saate yakın alışveriş yaptıktan sonra AVM’den ayrıldı.

Gupse Özay kimdir?

Gupse Özay, Çerkes kökenli bir aileden İzmir’de dünyaya geldi. Çerkesçe olan adı “canımın içi” anlamına gelmektedir.Gupse Özay Ege Üniversitesi Radyo Tv ve Sinema bölümünde okumuştur. Üniversite yıllarında dostlarıyla çektikleri Yaman Yaşamışım adlı belgesel ile ödül almıştır.TRT’den, yapım şirketlerine; magazin dergilerinden dizi setlerine kadar kariyerine yarayacak her alanı denemiştir. Ve daha sonrasında 4 yıl reklam yazarlığı yapmış ve ardından işinden ayrılarak dizi sektörüne geçmiştir. Birkaç dizi denemesinden sonra,arkadaşlarıyla Psikolog skeçlerini gerçekleştirmiş; bu sayede de Yalan Dünya dizisinde rol kapmıştır. Ve yalan dünya dizisinin Nurhayat’ı olarak ekranlardaki yerini aldı. Bir araba firmasının da reklamında rol almıştır.

14 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren ve senaryosunu kendi yazdığı, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği ilk sinema filmi Deliha’da Zeliha karakteriyle izleyici karşısına çıktı.

8 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren Küçük Esnaf filminde Burcu karakteriyle başrol almıştır.

In this article