[sam_zone id=1]

Güler Işık tesettüre girdi!

Kanser teşhisi koyulan , gördüğü rüyanın çıkmasının ardından da hayatında radikal değişiklikler yapan ünlü türkücü Güler Işık tesettür taktı. Ünlü türkücü Güler Işık’a kanser teşhisi koyulmuştu. Umre ziyaretinde...

154
154

Kanser teşhisi koyulan , gördüğü rüyanın çıkmasının ardından da hayatında radikal değişiklikler yapan ünlü türkücü Güler Işık tesettür taktı.

Ünlü türkücü Güler Işık’a kanser teşhisi koyulmuştu. Umre ziyaretinde iyileşeceğini işaret eden bir rüya gören Işık’ın rüyası doğru çıkınca tesettüre girdi.

Dişi İbrahim Tatlıses” lakabıyla tanınan ünlü isim Işık, Radikal bir karar aldı. Gördüğü rüyanın gerçekleşmesi üzerine ünlü türkücü namaza başladı ve tesettüre girdi.

guler-isik-muzik

Güler Işık tesettür olayını anlattı

Yaşadıklarını “Duymayan Kalmasın” adlı programda anlatan Işık, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu değişim neden ve nasıl gerçekleştiği hakkında merak edilenleri yanıtlayan ünlü türkücü, duygusal anlar yaşadı.

Yaklaşık iki buçuk yıl önce göğsünde bir sertlik ve ağrı hisseden ünlü türkücü, doktora gittiğini ve doktorun da göğüslerindeki silikonu aldığını söyledi. Silikonların alınmasının ardından yapılan incelemede doktorun Işık’a göğüs kanseri olduğunu söylemesi üzerine ünlü sanatçı yıkıldı. Bu olayı anlatan Işık, kötü haber karşısında kendisini yerden yere attığından bahsetti.

guler-isik-turban

Rüyasında iyileşeceğini gördü

Kanser tedavisi başlayan Işık, Umre’ye gitme kararı aldı. Umre ziyareti sırasında şifa bulmak için dua eden ünlü sanatçı, kendi ifadelerine göre Allah’tan bir işaret göndermesini ister. Gece gördüğü rüyada kanserli bezelerin böcek olup yok olduğunu görür. Umre ziyaretinden sonra kontroller için tekrar hastanenin yolunu tutan ünlü sanatçının kanser hücrelerinin yok olduğu görülür.

guler-isik-son-hali

Rüyanın çıkmasıyla tesettüre girdi

Rüyası doğru çıkan ve duasının kabul olduğunu gören Işık, radikal bir kararla tesettüre girdi ve namaza başladı. Tesettüre nasıl girdiği, hastalık sürecinde neler yaşadığı konusunda programda açıklamalar yapan ünlü isim, bu konular hakkında konuşurken gözyaşlarını tutamadı.

In this article