[sam_zone id=1]

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşanamadı!

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşandı mı sorusu merak ediliyordu. Son alınan bilgiye göre çift, yoğun tempolarından dolayı mahkemeye gidemediler. Duruşmaya sadece avukatlar katıldı İki yıl önce evlenen...

52
52

Gülben Ergen ve Erhan Çelik boşandı mı sorusu merak ediliyordu. Son alınan bilgiye göre çift, yoğun tempolarından dolayı mahkemeye gidemediler.

Duruşmaya sadece avukatlar katıldı

İki yıl önce evlenen ve geçtiğimiz günlerde boşanma kararı alan ünlü çift, yoğun iş tempolarından dolayı mahkemeye uğrayamadılar. Küçükçekmece Aile Mahkemesi’nde dün görülen boşanma davasının ilk duruşması gerçekleşti. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebep gösterilerek açılan davaya ünlü isimlerin avukatları katıldı.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik mahkemeye gidemediler

Erhan Çelik ve Gülben Ergen avukatları, yoğun iş temposundan dolayı müvekkillerinin mahkemeye gelemediklerini bir dahaki duruşmaya katılacaklarını belirttiler.

Duruşma ertelendi

Anlaşmalı olarak açılan davada tarafa avukatlarının talebi doğrultusunda ertelendi. İkili, birbirinden hiçbir şey talep etmeyecek.

Erhan Çelik ve Gülben Ergen boşanmayacaklar mı sorusu gündeme geldi

Bir anlaşmalı boşanma davasının ortalama olarak 20 dakika sürdüğü biliyor. Buna rağmen ikilinin duruşmaya gelmemeleri, acaba yeniden barıştılar mı sorusunun ortaya çıkmasına neden oldu.

Erhan Çelik kimdir

1977 Polatlı doğumlu olan, Türk haber sunucusudur. Lise eğitimine kadar olan bölümü Polatlı’da okuyan Çelik, üniversitede işletme okudu. 1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunarak işe başyan Çelik, adını kısa süre sonra duyurdu.

1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda muhabir olarak göreve başlayan Çelik, daha sonra Reha Muhtar ekibinde yer aldı. Adını kısa sürede tüm ülkeye duyurmayı başaran Çelik, Türkiye’nin en sevdiği spikerler arasında yer almaktadır.

In this article