Gülben Ergen’in ruh hali iyi değil

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken pop müziğin ünlü şarkıcısı Gülben Ergen ruh hali iyi olmadığı şeklinde bir izlenim veriyor. Son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken...

7
7

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken pop müziğin ünlü şarkıcısı Gülben Ergen ruh hali iyi olmadığı şeklinde bir izlenim veriyor.

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ünlü şarkıcı Gülben Ergen, ruh halinin pek iyi olmadığı ve zor günler geçirdiği şeklinde bir izlenim veriyor. Ünlü isim Demokrasi vurgusu yaptığı paylaşımıyla beraber son olarak “Kimsenin sevgisiyle doğmadın. Kimsenin sevgisizliğinden ölmezsin!” yazılı görseli “Bu da bize kapak olsun!” notuyla bir paylaşımda bulundu.

Ergen yalnızlık mı çekiyor

Ergen’in sosyal medyada yaptığı paylaşımların ardından birçok haber sitesi ve sosyal medya hesapları Ergen’in ruh halinin şu sıralar pek iyi olmadığı görüşünü savunuyorlar. Bilindiği Ergen, ünlü sunucu Erhan Çelik’ten boşandıktan sonra kafa dağıtmak için Londra’ya gitmişti.

Ergen Londra’da Soner Sarıkabadayı dinliyor

Ünlü sanatçı Londra tatilinde Soner Sarıkabadayı şarkılarıyla günün geçiriyor. Başarılı şarkıcı Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ruh halinin de pek iyi olmadığını ve yalnız olduğu izlenimini veriyor.

Paylaştığı fotoğraf olay oldu

Soner Sarıkabadayı şarkısı dinledikten sonra makyaj masasına başını yaslayan Ergen, bu halini fotoğrafladı ve Instagram hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı çekilen fotoğrafa, “Hey Soner Sarıkabadayı sen böyle sözler yazarsan benim halim bu olur…” yorumunda bulundu.

Ergen gönderme yaptı

Ünlü sanatçı Ergen daha sonra yine sosyal medya hesabından “Kimsenin sevgisiyle doğmadın. Kimsenin sevgisizliğinden ölmezsin!” yazılı bir görseli, “Bu da bize kapak olsun!” notuyla bir gönderi paylaştı.

In this article