Gülben Ergen, Mahsun Kırmızıgül’e sahip çıktı

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, “PKK sempatizanı” denerek son filmi Vezir Parmağı’nın birkaç ilçede sansürlenmesi üzerine yönetmen Mahsun Kırmızıgül’e sahip çıktı. Ergen, kişisel Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaparak,...

2
2

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, “PKK sempatizanı” denerek son filmi Vezir Parmağı’nın birkaç ilçede sansürlenmesi üzerine yönetmen Mahsun Kırmızıgül’e sahip çıktı.

Ergen, kişisel Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yaparak, “Sinemaya yüreğini vermiş Mahsun Kırmızıgül’e yapılan karalama kampanyasını kınıyorum! Başta PKK olmak üzere tüm terör örgütlerinin karşısında olduğunu her fırsatta belirten bu adamın sanatına ve emeğine yazık eden zihniyetler, koca bir sektörün çok değerli emekçilerini karşılarına alıyorlar!” ifadelerini kullandı.

Gülben Ergen, yaptığı paylaşıma Kırmızıgül ile Vezir Parmağı filminin setinde çektirdiği bir fotoğrafı da ekledi

Mahsun Kırmızıgül: Kimse benden ırkçı ve kötü bir adam çıkaramaz!

Kırmızıgül de hakkındaki iddiaları yayınladığı bir videoyla yalanladı ve “Ben PKK’sı, IŞİD’i, FETÖ’sü… Her zaman kınadım ve lanetledim. Öldüren kim olursa olsun yanında yer almadım” dedi.

Hiç kimsenin kendisinden ırkçı ve kötü bir adam çıkaramayacağını dile getiren ünlü yönetmen, ölünceye kadar barıştan ve ülkenin birlik ve beraberliğinden yana olacağını söyledi.

Kendisine “Vatan haini” diyenlerin de alçak, namussuz ve şerefsiz olduğunu ifade eden Kırmızıgül, “Bunlara inat bundan sonraki projelerimde bu ülkeye katkı sağlamaya devam edeceğim” açıklamasını yaptı.

In this article