[sam_zone id=1]

Gülben Ergen’in fotoğrafına Erhan Çelik gönderme mi yaptı?

Gülben Ergen eski eşi Mustafa Erdoğan’ın evinden fotoğraf paylaşmıştı, Erhan Çelik’in de bu fotoğrafa gönderme yaptığı iddia ediliyor. Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde eski eşi Mustafa Erdoğan’ın evinden çocukları...

113
113

Gülben Ergen eski eşi Mustafa Erdoğan’ın evinden fotoğraf paylaşmıştı, Erhan Çelik’in de bu fotoğrafa gönderme yaptığı iddia ediliyor.

Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde eski eşi Mustafa Erdoğan’ın evinden çocukları ve Erdoğan’ın anne-babasıyla birlikte bir fotoğraf paylaşmış, “Aile bütünlüğümüz çocuklarımız için hiç bozulmadı. Özel hayatlarımızda ne olursa olsun önceliğimiz çocuklar.” demişti.

Ergen’in fotoğrafı olay oldu

2012’de boşandığı 3 oğlunun babası Mustafa Erdoğan’ın evini ziyaret eden Ergen’in Instagram’dan paylaştığı fotoğraf olay olmuştu. Bu fotoğrafın paylaşılmasının arasından çok geçmeden Erhan Çelik de bir paylaşımda bulundu. Çelik’in paylaşımının Ergen’in paylaşımına gönderme niteliğinde olduğu iddia edildi.

Hayranlar Erhan Çelik’i mesaj yağmuruna tuttular

Gülben Ergen’in eski eşi Mustafa Erdoğan’ın evinden bir paylaşımda bulunmasının ardından gözler, 1.5 ay önce boşandığı Erhan Çelik’e çevrildi. Takipçileri Erhan Çelik’i mesaj yağmuruna tuttular.

Çelik’ten imalı paylaşım

Çelik çok geçmeden Instagram hesabındaki ‘Hikayem’ bölümünde ‘Tebrizli Şems’in bir sözünü paylaştı.

Çelik, paylaşımda: “Susmak mana eksikliğinden değildir. Belki de mananın parlaklığındandır. Mananın parlaklığını ise zaman ortaya koyar. Her zaman bu böyledir.” dedi.

Erhan Çelik kaç yaşında?

Türk haber sunucusu Erhan Çelik kaç yaşında diye merak ediliyordu. Ünlü sunucu Çelik 40 yaşındadır. 1977 yılında Polatlı’da hayata gözlerini açan ünlü sunucu, ilkokul ve lise eğitimini Polatlı’da aldı. Bu eğitimler sonrasında Üniversite eğitimi alan Çelik, eğitimini İşletme bölümünde tamamlamıştır.

1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunmaya başlayan Çelik, 1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde yer alan ünlü sunucu, bu ekiple beraber birçok kişi tarafından tanındı.

In this article