[sam_zone id=1]

Şevval Sam üzüntüsünü paylaştı

Bodrum’da tatil sonu terk edilen golden cinsi köpeklere bakan Şenol Özbakan adlı hayvanseverin hayatını kaybetmesi Şevval Sam’ı üzdü. Şenol Özbakan kimdir? Muğla’nın Bodrum ilçesinde, terk edilen golden retriever...

91
91

Bodrum’da tatil sonu terk edilen golden cinsi köpeklere bakan Şenol Özbakan adlı hayvanseverin hayatını kaybetmesi Şevval Sam’ı üzdü.

Şenol Özbakan kimdir?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, terk edilen golden retriever ve rottweiller cinsi 12 köpekle bir minibüste yaşayan ve kendilerine “Golden Çetesi” ismini veren eski Özbakan, tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz günlerde çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti.

senol-ozbakan-kimdir

Şevval Sam, üzüntüsünü twitterdan paylaştı

Ünlü sanatçı Sam, Bodrum’un tanınan abisi, Şenol Özbakan’ın hayatını kaybetmesi üzerine, “Ne kadar üzüldüm anlatamam. Niçin bazı melek insanlar erken veda ediyorlar? Ah! Çocuklar onsuz ne yapacaklar?” şeklinde twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

sevval-sam-kopek

Şevval Sam kimdir?

Sam, 11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu olan Türk oyuncu ve müzisyendir. Sanatçı Leman Sam’ın kızı olan ünlü oyuncu ve müzisyen, ilk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi İstanbul Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi restorasyon bölümünde okuyan ünlü sanatçı Sam, Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümünde tamamladı. 1993-1999 yılları arasında Beşiktaş’ın Sarı Fırtına lakaplı efsane eski futbolcusu Metin Tekin ile hayatını birleştiren Sam’ın bu evliliğinden Tarık Emir adlı oğlu vardır. Sanatçı Leman Sam’ın kızı olan ünlü oyuncu ve müzisyen, çeşitli sinema filmleri ve dizilerde rol almıştır.

Hem sesi hem oyunculuğu hem de kişiliği ile birçok kişinin beğenisini ve sevgisini kazanan Sam, Türkiye’nin özgün seslerindendir.

In this article