12 yıllık telefon hattı başına bela oldu!

Gizem Özdilli telefon hattı ile ilgili skandal bir olay yaşadı. Ünlü mankenin eski numarasını alan şahıs, arayanları menajeri olarak tanıtıyormuş. Telefon hattıyla ilgili skandal bir olay yaşadı Bir...

2
2

Gizem Özdilli telefon hattı ile ilgili skandal bir olay yaşadı. Ünlü mankenin eski numarasını alan şahıs, arayanları menajeri olarak tanıtıyormuş.

Telefon hattıyla ilgili skandal bir olay yaşadı

Bir zamanların en ünlü isimlerinden biri olan eski manken Gizem Özdilli telefon hattı ile ilgili skandal bir olay yaşadı. Eski manken mankenlik mesleğini bıraktıktan sonra 12 yıllık telefon hattını kapattırmış ve yenisi almıştı.

Ünlü manken telefon hattını kapattırdıktan sonra yakın çevresine artık bu hattı kullanmadığını belirtmişti.

Olay televizyon programında ortaya çıktı

Eski manken 12 yıllık telefon hattını kapattırdıktan kısa bir süre sonra bir televizyon programına katıldı. Sabah Gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine göre; eski manken Özdilli’ye diğer konuğun menajeri sitem etti. Menajer Özdilli’ye, “Sen ne kadar nazlı çıktın” diye sitemde bulunarak, “Arıyoruz seni ama telefonlara çıkmıyor, menajerinle görüştürüyorsun” dedi. Olay karşısında şaşıran ünlü manken, yanıt vermekte gecikmedi. Özdilli, menajere yanıt vererek, bu telefon hattını kısa süre önce değiştirdiğini söyledi. Ancak olayın şokunu yaşayan eski manken, bu sefer eski telefon numarasını kendisi aradı. Telefonu açan şahıs, Özdilliye, “Gizem Hanım şu anda meşgul” karşılığını verdi. Telefonu açan kişinin bu sözlerinden sonra kısa süreli bir şok geçiren ünlü manken, ne yapacağını şaşırdı.

Savcılık soruşturma başlattı

Böyle skandal bir olayla karşılaşan ünlü manken, görüşmenin ardından savcılığa başvurdu. Savcılık, Özdilli’nin ihbarından sonra harekete geçti ve soruşturma başlattı. Soruşturma neticesinde savcılık Özdili’nin eski hattının İzmir’de yaşayan Aykut A adlı kişiye satıldığını ortaya koydu.

In this article