Gizem Karaca nişanlandı

Güzel oyuncu nişanlısının kahvesine kaşık kaşık tuz attı fakat bununla yetinmeyip kahveye karabiber de ekledi. Kemal Emekçi ile evlenmeye hazırlanıyor Uzun zamandır iş adamı Kemal Ekmekçi ile aşk...

3
3

Güzel oyuncu nişanlısının kahvesine kaşık kaşık tuz attı fakat bununla yetinmeyip kahveye karabiber de ekledi.

Kemal Emekçi ile evlenmeye hazırlanıyor

Uzun zamandır iş adamı Kemal Ekmekçi ile aşk yaşayan güzel oyuncu Gizem Karaca sözlendi. Sosyal medyaya yansıyan gizem karaca’nın söz fotoğraflarında oldukça mutlu olduğu görünüyor.

Evlilik teklifine ‘Evet’ dedi

Geçtiğimiz yaz sevgilisinden evlenme teklifi almış ve “Evet” yanıtını vermişti.

Çiftin Eylül ayında evlenecekleri ve İzmir’de yaşayacakları söyleniyor.

Fotoğrafları fan sayfası paylaştı

Gizem Karaca’nın söz gecesi ile ilgili tuzlu kahveyi hazırlama anı ve kahveye karabiber atması, yüzüklerin takılması ve söz hatırası fotoğraf çekimleri gibi tüm anlar oyuncunun Instagram fan sayfası tarafında sosyal medyada paylaşıldı.

Gizem Karaca kimdir?

9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca’dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir. Gizem 7 yaşındayken Amerika’ya Florida’ya taşındılar. Eğitimini orada tamamladı. İlkokul ikiye kadar İstanbul’da okuduktan sonra altı sene Florida, iki sene de Kanadaderken toplam 13 okul değiştirdi. Türkiye’de başladığı ilkokula, New York’da devam etti, Florida’da bitirdi. 2007’de, 14 yaşındayken İstanbul’a döndü, Sonra lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.

2010’da İstanbul Üniversitesi’ni kazandı

2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı.2011 yılında bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı onun güzellik yarışmasına girmesini istemesiyle hazırlık sınıfından sonra okulu dondurmak zorunda kaldı.Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer aldı. 2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve 2. Oldu.2012 yılında yayınlanan “Eve Düşen Yıldırım” adlı diziyle başrol oynadı. Ardından Emir’in Yolu adlı dizide yine başrol oynamıştır.New York’ta ‘New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra Türkiye’ye geldiğinde “Benim Hala Umudum Var” adlı dizide Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmıştır.Çok iyi derecede İngilizce bilen Gizem Karaca’nın, hobileri arasında resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak varmış.Gizem Karaca 2014 yılının Haziran ayında başlayan “Güzel Köylü” adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolde oynadı.

In this article