[sam_zone id=1]

George Michael uyuşturucu yüzünden mi öldü? Arkadaşı açıkladı…

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı George Michael, geçtiğimiz haftalarda İngiltere’deki evinde ölü bulunmuştu. Michael’in kesin ölüm nedeni henüz açıklanmadı ancak ölümünün uyuşturucu ile bağlantılı olduğu iddiaları günden güne güçleniyor....

82
82

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı George Michael, geçtiğimiz haftalarda İngiltere’deki evinde ölü bulunmuştu.

Michael’in kesin ölüm nedeni henüz açıklanmadı ancak ölümünün uyuşturucu ile bağlantılı olduğu iddiaları günden güne güçleniyor.

‘Uyuşturuculara geri döndü’

Bu konuda son olarak Michael’ın çocukluk arkadaşı Andros Georgiou bir açıklamada bulundu. Georgiou, BBC’ye yaptığı açıklamada Michael’ın tekrar uyuşturuculara geri döndüğünü ve kokainin Michael’ın en sevdiği uyuşturuculardan biri olduğunu söyledi.

George Michael'ın arkadaşı Andros Georgiou
George Michael’ın arkadaşı Andros Georgiou

‘İntihar ettiğine inanmıyorum’

Michael ile birlikte büyüyen Georgiou, Michael’ın ölümünün bir kaza olduğuna inandığını ifade ederek, “Zihinsel sağlığı yerindeydi. İntihar düşünceleri olduğuna inanıyorum ama yaşanan bu olayın intihar olduğuna inanmıyorum” şeklinde konuştu.

Alkol ile birlikte çok fazla şey aldığını düşündüğünü söyleyen Geogiou, bu nedenle kalp atışının durmuş olabileceğini dile getirdi.

‘Karşılaşabileceğiniz en güzel insanlardan biri’

Michael’ın çocukluk arkadaşı, eroin aldığı iddialarını da “çöp” şeklinde nitelendirerek eroinin Michael’ın kesinlikle dokunmadığı bir uyuşturucu olduğunu söyledi.

Michael tarafından seslendirilmiş ve yayınlanmamış şarkılardan oluşan bir koleksiyona sahip olduğunu söyleyen Georgiou, şarkıcıyı “özel bir kişi, son derece cömert ve şimdiye kadar karşılaşabileceğiniz en güzel insanlardan biri” olarak tanımlıyor.

In this article