George Michael’ın cenazesi 3 aydır ailesine teslim edilmiyor

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı George Michael, 2016’nın Aralık ayında evinde hayatını kaybetmişti. Michael’ın cenazesi ölümünün üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine karşın henüz ailesine teslim edilebilmiş değil. İngiliz polisinin...

4
4

Dünyaca ünlü pop şarkıcısı George Michael, 2016’nın Aralık ayında evinde hayatını kaybetmişti.

Michael’ın cenazesi ölümünün üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine karşın henüz ailesine teslim edilebilmiş değil. İngiliz polisinin Michael’ın kesin ölüm nedenini tespit edebilmek için ceset üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü ve bu çalışmaların birkaç hafta daha devam edebileceği bildirildi.

Ailesi bir an önce cenaze törenini yapmak istiyor

Michael’ın babası Kyriacos Panayiotou‘nun oğlunun cenaze törenini bir an önce yapmak istediği ancak polisin şimdiye kadar cesedi teslim etmeyi reddetmesi ve başka ipuçları araması nedeniyle bunu gerçekleştiremediği kaydedildi.

Ünlü şarkıcı George Michael’ın annesi ve babası ile çektirdiği bir fotoğraf

George Michael’ın ölüm sebebi uyuşturucu mu?

Bu konuda son olarak Michael’ın çocukluk arkadaşı Andros Georgiou bir açıklamada bulundu. Georgiou, BBC’ye yaptığı açıklamada Michael’ın tekrar uyuşturuculara geri döndüğünü ve kokainin Michael’ın en sevdiği uyuşturuculardan biri olduğunu söyledi.

Michael ile birlikte büyüyen Georgiou, Michael’ın ölümünün bir kaza olduğuna inandığını ifade ederek, “Zihinsel sağlığı yerindeydi. İntihar düşünceleri olduğuna inanıyorum ama yaşanan bu olayın intihar olduğuna inanmıyorum” şeklinde konuştu.

Alkol ile birlikte çok fazla şey aldığını düşündüğünü söyleyen Geogiou, bu nedenle kalp atışının durmuş olabileceğini dile getirdi.

In this article