Beyonce’den sonra bir sürpriz daha: Amal ve George Clooney çifti ikiz bebek bekliyor

ABD’nin dünya çapındaki televizyon ve medya kuruluşu CBS’de The Talk programını sunan ünlü televizyoncu Julie Chen, George Clooney’in eşi Amal Clooney’in ikizlere hamile olduğunu bildirdi. Chen, “Beyonce, ikiz...

5
5

ABD’nin dünya çapındaki televizyon ve medya kuruluşu CBS’de The Talk programını sunan ünlü televizyoncu Julie Chen, George Clooney’in eşi Amal Clooney’in ikizlere hamile olduğunu bildirdi.

Chen, “Beyonce, ikiz bebek bekleyen tek süpestar değil” ifadesini kullanarak Clooney çiftinin de ikiz bebek beklediğini söyledi.

Beyonce’nin ikiz bebek duyurusunun ardından ikinci sürpriz

Clooney’in gebeliğinin söylentileri bir ay önce başladı. Bu, Jay Z ile evli olan Beyonce’nin Instagram’da ikizlere hamile olduğunu açıklamasının ardından haftanın ikinci büyük ikiz bebek duyurusu oldu.

George Clooney ile 2014’te Venedik’te evlendiler

Avukat Amal ile aktör George, 2014 yılında Venedik’te arkadaşları ve ailelerinin katıldığı sade bir düğün töreni ile evlenmişti.

Amal Clooney, IŞİD’e karşı verdiği mücadele ile takdir topluyor

Amal Clooney, terör örgürü IŞİD aleyhindeki çabaları ile uluslararası alanda kabul görmüş ve takdir edilen bir isim… Lübnanlı bir ailenin çocuğu olan Avukat Clooney, ayrıca Julian Assange’in avukatı olarak tanınmıştı. Ünlü avukat, 1915 olaylarını “Ermeni soykırımı” olarak tanımlamasıyla Türkiye’nin tepkisini çekmişti.

Clooney çifti, ikiz bebek beklediklerini henüz teyit etmese de iddialar her geçen gün güçleniyor.

Öte yandan 55 yaşındaki Hollywood yıldızı George Clooney, geçtiğimiz yıl “Money Monster” ve “Hail, Ceasar!” adlı iki ayrı filmde aktör olarak rol almıştı.

In this article