‘Cem Yılmaz ve Zafer Algöz beni kandırdı’

Türkiye’nin en büyük gençlik ve kış festivali Selfy Whitefest 2017’de boy gösteren Hakan Altun, ilginç açıklamalarda bulundu. Gençlik festivaline damga vuran ünlü şarkıcı Hakan Altuni yaklaşık 3 saat...

2
2

Türkiye’nin en büyük gençlik ve kış festivali Selfy Whitefest 2017’de boy gösteren Hakan Altun, ilginç açıklamalarda bulundu.

Gençlik festivaline damga vuran ünlü şarkıcı Hakan Altuni yaklaşık 3 saat süren sahne performansıyla dinleyicileri büyüledi.

Altun: Ramazan dışında tatilim yok

Festival’de kendisiyle ilgili ilginç açıklamalar yapan Altun, hiç bilinmeyenlerini anlattı. 3 yıldır Whitefest’te sahne aldığını söyleyen ünlü şarkıcı, gençleri gördükçe heyecanlandığını ve onlarla birlikte eğlendiğini söyledi. Sözlerine devam eden Altun, kensinin Ramazan aylarının haricinde tatil yapmadığını söyledi.

Altun, oyunculuk konusunda utandığını belirtti

10 Mart’ta vizyona girecek olan ‘Deli aşk’ adlı filmde kendisini canlandıracak olan Altun heyecanlı. Oyunculuk hakkındaki fikirlerini belirten ünlü şarkıcı, müzikle ilgili konularda gayet rahat olduğunu ancak oyunculuk hakkında bunu söyleyemeyeceğini ifade etti. Emrah Murat Kaman’ın filminde oynaması için kendisini Cem Yılmaz ve Zafer Algöz’ün kandırdığını söyleyen Altun, filmde stajyer oyuncu olduğunu söyledi.

Altun: İlk ve son filmim

Filmi ilk olarak kendisinin izlemesi için DVD formatında bir kopyasını istediğini söyleyen ünlü şarkıcı Altun, korktuğunu söyledi. Önce oyunculuğundan korktuğunu belirten Altun, DVD’yi alamayınca herkes gibi kendisinin de daha izlemediğini söyledi. Bu işin çok zor olduğunun altını çizen ünlü oyuncu, bunun ilk ve son filmi olabileceğini belirtti.

Sabahları erken saatlerde kalktığını da ifade eden Altun, setteki çalışma ortamının çok farklı bir boyutta olduğunu da sözlerine ekledi.

In this article