[sam_zone id=1]

Gamze Özçelik’ten alkışlanacak hareket

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, Gana’da yardıma muhtaç çocuklara hediyeler dağıttı. Güzel oyuncu bu fırsatı yakaladığı için çok mutlu olduğunu belirtti. İhtiyaçlarını karşıladı Oyuncu Gamze Özçelik, geçtiğimiz günlerde Afrika...

66
66

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, Gana’da yardıma muhtaç çocuklara hediyeler dağıttı. Güzel oyuncu bu fırsatı yakaladığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

İhtiyaçlarını karşıladı

Oyuncu Gamze Özçelik, geçtiğimiz günlerde Afrika ülkesi Gana’ya gidip yardıma muhtaç çocuklarla bir araya geldi. Oyuncu, bir grup arkadaşıyla gittiği Gana’da çocuklara kıyafet ve oyuncak hediye etti. Ayrıca yiyecek ve ilaç gibi ihtiyaçlarını da karşıladı.

Sürekli çocuklarla ilgilendi

Özçelik, Gana’nın başkenti Accra’ya yaptığı üç günlük ziyarette çocuklarla tek tek ilgilendi. Afrika’daki acıya kayıtsız kalamadığını söyleyen oyuncu sosyal medyada paylaştığı videoda, “Senin bir gülüşünde kaybolurum çocuk! Yeniden Afrika’ya getiren, yetimlere muhtaçlara hizmet ettiren, başlarını okşatan Allah’a hamd olsun. Çok teşekkürüm var saymakla bitmez” dedi.

8129562

Gamze Özçelik kimdir?

Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999’da Elite Model Look Ipek güzeli, 2000’de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir. Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmıştır.

‘Seni Seviyorum’ isimli tiyatro oyununda oynadı. Arka Sokaklar isimli polisiye dizide Zeynep karakterini canlandırdı. Buzda Dans, Popstar, Türkstar gibi yarışma programlarının sunuculuğunu üstlendi ve birçok özel gecenin sunumunu yaptı. Şu an Ben Buradan Atlarım adlı yarışma programını sunmaktadır. 19 Haziran 2008 tarihinde Uğur Pektaş ile Büyükada’da evlendi. Çift 2011 yılında boşandı.

In this article