[sam_zone id=1]

Gonca Vuslateri’den duygu dolu paylaşım!

2001 yılında faili meçhul suikast’e kurban giden akrabası Gaffar Okkan ile ilgili ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, 16. ölüm yıl dönümünde unutmadı. Vuslateri’den Gaffar Okkan paylaşımı Okkan’ın mezarı başında...

2
2

2001 yılında faili meçhul suikast’e kurban giden akrabası Gaffar Okkan ile ilgili ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, 16. ölüm yıl dönümünde unutmadı.

Vuslateri’den Gaffar Okkan paylaşımı

Okkan’ın mezarı başında çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşan ünlü oyuncu Vuslateri, fotoğrafın altına;

“Bu yıl gelemedim… Atike babaanneme de uğrayamadım… Vaziyet nedir bilmiyorum…Korkuyorum da… Bir kuyuyu dolduruyorum terimle… Tir tir titriyorum… ‘İyi olsun her şey’ diyorum hepimiz için… İnsanlık için … İnsanlık demişken; o güçlü sesinle “Diyarbakır halkına dokunanı yakarım!” desen de… Memleket biraz erdem görse yine! İyi ki geldin bu dünyaya… Daha küçükken ‘şu mesleği yapacağım’ değil ‘kahraman olacağım’ dermişsin… Kahramansın sen! Sana, ailene, Diyarbakır halkına, Hendek’de adını verdiğimiz her sokağa! Duayla ömür boyunca mezarında kuşlara su vermek nasip etsin Allah…” notunu düştü.

Gonca Vuslateri kaç yaşında?

Nazlı Gonca Vuslateri kaç yaşında diye merak ediliyordu. Ünlü oyuncu Vuslateri, 2 Eylül 1986 doğumludur ve 31 yaşındadır. 1986’da Bursa’da doğan ünlü oyuncu, babasının astsubay olmasından dolayı ailesiyle birlikte 8 yıl boyunca Adana’da askeri lojmanda yaşamıştır. Astsubay babasının 1994’te emekli olmasıyla birlikte ailesiyle beraber tekrar Bursa’ya geri dönen ünlü oyuncu, burada yaşamaya başlamıştır. 1998 yılında anne ve babasının boşanması üzerine ünlü oyuncu, annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşınmıştır.
İlkokul 2. sınıftan beri oyunculuk eğitimi alan Vuslateri, liseden mezun olur olmaz 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümüne gitmiştir. Başarılı şekilde bu eğitimi tamamlayan ünlü isimin oyunculuğa ilk adım attığı proje Ruhsar dizisi olmuştur.

In this article