[sam_zone id=1]

O fotoğraf, fotomontaj çıktı!

Ünlü oyuncu Ben Affleck Nusret tişörtü giydiği bir fotoğrafla görüntülenmişti. Ünlü oyuncunun bu fotoğrafının fotomontaj olduğu ortaya çıktı. Ben Affleck Nusret hayranı değilmiş Ünlü oyuncu Ben Affleck’in üzerine...

73
73

Ünlü oyuncu Ben Affleck Nusret tişörtü giydiği bir fotoğrafla görüntülenmişti. Ünlü oyuncunun bu fotoğrafının fotomontaj olduğu ortaya çıktı.

Ben Affleck Nusret hayranı değilmiş

Ünlü oyuncu Ben Affleck’in üzerine giydiği tişörtün deseninde ünlü aşçı Nusret’in tuz serpme illüstrasyonu bulunması büyük olay olmuştu. Ülkemizin haricinde dünyanın çeşitli bölgelerinde de videoları olay olan Nusret’in bu popülerliği herkesi şaşırtmıştı. Ancak Ben Affleck’in fotoğrafının orjinaline ulaşıldı ve tişörtün desensiz olduğu görüldü.

Nusret Gökçe tuz serpme hareketi olay oldu

Nusret adlı mekanın sahibi olan Nusret Gökçe, çektiği birbirinden ilginç ve eğlenceli video sonlarına kendisine has tuz serpme hareketiyle sosyal medyada fenomen olmuştu. Yurt dışında bazı sokaklara Nusret Gökçe’nin ete tuz serperken resmedildiği duvar resimleri sosyal medyada sıklıkla paylaşılmış ve büyük ilgi çekmişti.

Amerikan talk şovları da Nusret’i konuştu

Son olarak Nusret’in Amerikan talk şovunda espri malzemesi olduğu haberi de bir süre konuşulmuştu. Ancak bunlar arasında en bomba olanı geçtiğimiz günlerde yaşandı. Ünlü oyuncu Ben Affleck’in Nusret tişörtü giydiği fotoğraf sosyal medyada oldu. Fotoğrafın çok sayıda paylaşım alması üzerine, Affleck’in o gün çekilmiş orjinal fotoğrafına ulaşıldı ve Nusret tişörtünün fotomontaj olduğu görüldü.

Affleck’in orijinal fotoğrafının Los Angeles’ta havaalanında çekildiği anlaşıldı. Orjinal fotoğrafta yakışıklı ve başarılı oyuncu Affleck’in üzerinde desensiz ve sade siyah bir tişört bulunuyor.

İşte orjinal fotoğraf:

ben-affleck-nusret

In this article