Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan Esra Erol’a anlamlı hediye

Fanatik Beşiktaşlı olmasıyla bilinen ünlü sunucu Esra Erol’a Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’dan hediye gönderildi. Kulüpteki tüm futbolculara formayı imzalatan başkan Orman, kağıda yazdığı notta, “Futbolun bir numarası...

1
1

Fanatik Beşiktaşlı olmasıyla bilinen ünlü sunucu Esra Erol’a Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’dan hediye gönderildi.

Kulüpteki tüm futbolculara formayı imzalatan başkan Orman, kağıda yazdığı notta, “Futbolun bir numarası takımından, ekranların bir numarasına” notunu düştü.

Erol, Orman’dan gelen bu formayı canlı yayında giyerek teşekkür ettiğini dile getirdi. Hediyeyi alan güzel sunucu Esra Erol, “Beşiktaş bizim için çok büyük bir aşk. Babamın takımı. Ben de babasının kızı olarak Beşiktaşlıyım.” sözleriyle Orman’ın jestine karşılık verdi.

‘Teşekkürler büyük başkan…’

Başarılı sunucu aynı zamanda kişisel Instagram hesabından da formayı paylaşarak, “Başkanımdan gelen mektubum ve tüm futbolcularımızın imzaladığı forma… Teşekkürler büyük başkan” ifadelerini kullandı. Erol’un bu gönderisi, kısa sürede 30 bini aşkın kişi tarafından beğenildi.

In this article