Başlamadan seyirciye veda etti!

Fikret Kuşkan’ın yeni dizisi olarak anılan ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinin yayına başlamadan durdurulmasına karar verildiği iddia edildi. ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisi ne zaman yayınlanacak Başrollerinde oynayacak oyuncu kadrosu, Emel Çölgeçen, Fikret...

2
2

Fikret Kuşkan’ın yeni dizisi olarak anılan ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisinin yayına başlamadan durdurulmasına karar verildiği iddia edildi.

‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisi ne zaman yayınlanacak

Başrollerinde oynayacak oyuncu kadrosu, Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyunculardan oluşan olaylı dizi ‘Kırlangıç Mevsimi’ ile ilgili flaş bir gelişme gündeme geldi. Ünlü oyuncuların hayranları ‘Kırlangıç Fırtınası’ dizisi ne zaman yayınlanacak diye merak ediyorlardı. Son çıkan söylentilerle bu olay tam bir muamma olarak nitelendiriliyor.

Gerçek bebek olayından dolayı Meltem Cumbul diziden ayrılmıştı

Olaylı dizi ‘Kırlangıç Fırtınası’ geçtiğimiz günlerde çarpıcı bir olayla sarsılmıştı. Dizinin oyuncularından Meltem Cumbul, dizide gerçek bebek oynatıldığını öne sürerek diziden ayrılmıştı. Ardından ödüllü sinema yönetmeni Özcan Alper de diziden ayrılma kararı almıştı.

Kopların ardından dizinin geleceği muammaya döndü

Akşam Gazetesi’nin haberine göre dizide yaşanan bu kopların ardından dizinin geleceği bir muammaya döndü. Ünlü dizi ‘Kırlangıç Fırtınası’nın yayın hayatına başlamadan bitirildiği de öne sürülen iddialardan diğeri.

Fikret Kuşkan kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan, hemen herkes tarafından hiç yaşlanmayan biri olarak biliniyor. Ünlü oyuncu bundan yıllar önce oynadığı filmlerde bile aynı. Usta oyuncu Fikret Kuşkan kaç yaşında diye merak ediliyordu. Usta oyuncu 22 Nisan 1965 doğumludur ve 52 yaşındadır.

Türk oyuncu ve fotoğrafçı olan Kuşkan, Türkiye’nin en ünlü oyuncularından biridir. Usta oyunculuğu ve saygın kişiliğiyle aynı zamanda entelektüel birikimiyle hemen herkesin saygı duyduğu usta isim, bugüne kadr birçok başarılı yapımın içinde yer almıştır.

In this article