[sam_zone id=1]

Fettah Can ikinci şarkıya klip çekti

Şarkıcı Fettah Can, dördüncü solo albümü için ikinci video klibi çekti. Ünlü şarkıcı Can’ın klip çektiği parçasının adı Olan Bize Oldu. Söz, beste ve düzenlemesi ünlü şarkıcı Fettah...

78
78

Şarkıcı Fettah Can, dördüncü solo albümü için ikinci video klibi çekti. Ünlü şarkıcı Can’ın klip çektiği parçasının adı Olan Bize Oldu.

Söz, beste ve düzenlemesi ünlü şarkıcı Fettah Can’a ait olan şarkının yönetmenliğini İmre Haydaroğlu üstlendi.

50 kişilik teknik elemanın çalıştığı klip, Ümraniye Film Platoları’nda çekildi.

Video klipte tesadüflerle başlayan bir aşkın talihsiz bir şekilde bitişi canlandırılıyor. Kristine Kotvytska, Tolga Akman’ın oyunculuğunu üstlendiği parçada oyuncuların başarılı performansı takdir topladı.

Fettah Can kimdir

Fettah Can 12 Ekim 1975 Karacabey doğumludur. Besteci, söz yazarı ve aranjörlük yapan Can, son zamanların en tanınan isimleri arasındadır.

Çocukluğu İnegöl’de geçen Can’ın müziğe olan yönelimi babası sayesinde başladı. Babasının yönlendirmesiyle müzikle ilgilenmeye başlayan Can, yeteneğiyle büyük dikkat çekti.

Can konuyla ilgili “Ben o yaşlarda şarkı söylemekten bile utanırdım. Ama babamın isteği üzerine, gündüzleri tezgahtarlık yaparken akşamları belediye konservatuvarında şan dersleri almaya başladım. Bir yandan da ut ve gitar çaldım. Şarkı yazma isteğim de çoktu. Ve o yıllarda söz yazıp besteler yaptım. Bir yandan da dışarıdan liseyi bitirdim ama üniversiteye gitmedim. Kendimi müzik dersleriyle eğittim. Barlarda şarkı söyleyip hayatımı kazandım.” açıklamasında bulundu.

Sevilen şarkıcı Can, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri. Şimdiye kadar çeşitli sanatçılara şarkı veren Can, kendi parçalarını seslendirmesiyle büyük beğeni topladı. Kendine has yorumuyla dikkat çeken ünlü şarkıcı, kariyerine başarılı bir şekilde devam ediyor.

In this article