[sam_zone id=1]

Faslı güzel Elbani İstanbul’a geliyor

Faslı güzellik kraliçesi, oyuncu ve model Imane Elbani ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Murat Yıldırım, sevgilisine bugün kavuşuyor. AŞKI ORTADOĞU’DA BULDU Rol aldığı diziler sayesinde Ortadoğu’da büyük...

199
199

Faslı güzellik kraliçesi, oyuncu ve model Imane Elbani ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Murat Yıldırım, sevgilisine bugün kavuşuyor.

AŞKI ORTADOĞU’DA BULDU

Rol aldığı diziler sayesinde Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım, aradığı aşkı o topraklarda buldu. 2008 yılında evlendiği Burçin Terzioğlu’ndan 2014 yılında boşanan 37 yaşındaki oyuncu, Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu ve model Elbani ile aşk yaşamaya başladı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

İlişki, Yıldırım’ın sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı.

2509798

GÜZELLİK KRALİÇESİ

Miss Arab World güzellik yarışmasında birinci seçilen Elbani Ortadoğu’da tanınan bir yıldız. Çok sayıda reklam filmi ve dizide rol alan kraliçe, iş için bulunduğu Mısır’dan tatil için İstanbul’a geliyor.

BİR HAFTALIK TATİL

Bugün Yıldırım’a kavuşacak olan Elbani’nin İstanbul’da bir hafta kalacağı öne sürüldü. Elbani’yi havalimanında karşılayacağı öğrenilen Yıldırım’ın kız arkadaşına şehri gezdireceği belirtildi.

fasli-guzel-istanbul-a-geliyor-2509800

In this article