Farah Zeynep Abdullah o haberlere cevap verdi

Son zamanların ünlü ve başarılı oyuncusu Farah Zeynep Abdullah Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak hakkında çıkan haberlere cevap verdi. Farah Zeynep Abdullah Instagram hesabından cevap verdi Ünlü oyuncu...

3
3

Son zamanların ünlü ve başarılı oyuncusu Farah Zeynep Abdullah Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

Farah Zeynep Abdullah Instagram hesabından cevap verdi

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah’la ilgili son zamanlarda magazin basınında bazı haberler yer almıştı. Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah arasındaki aşkın, ikilinin rol aldığı dizi setini karıştırdığı iddia edilmişti. Bu iddiaların yanında güzel oyuncu Abdullah’ın yine aynı dizide birlikte rol aldığı Metin Akdülger’e gönlünü kaptırdığı da iddia edilerek, bu ilişkinin kısasürdüğü de dile getirilmişti.

Bu iddiaların ardından bir de Abdullah’ın bu ilişki biter bitmez hemen Caner Cindoruk’la birlikte olması üzerine iki oyuncunun arası açıldığı da iddia edilmişti.

Hakkında bu şekilde çıkan haberlere ünlü oyuncu Abdullah, Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla cevap verdi. Fotoğrafta Farah Zeynep, Caner Cindoruk ve Metin Akdülger samimi bir şekilde poz vermişti.

Haberleri yalanladılar

Ünlü oyuncu fotoğrafın altına şu yorumda bulundu: “Kavga yok ve hiç olmadı, huzursuzluk yok, hakkımızda bizim söylediğimiz dışında yazılan, söylenen hiçbir şeyde doğruluk payı yok. Metin ile ben baştan beri hep çok iyi arkadaş olduk, Metin ile Caner zaten çok yakın arkadaşlar. Haber niteliği taşımayan, dedikodu zihniyetinde yazılanlara son vermek istedik. Biz iyiyiz ya.”

Farah Zeynep Abdullah kaç yaşında?

Çok genç ve başarılı olmasıya dikkat çeken Farah Zeybep Abdullah’ın kaç yaşında olduğu merak konusu haline gelmişti. Ünlü oyuncu Abdullah, 17 Ağustos 1989 doğumludur ve 28 yaşındadır.

 

In this article