[sam_zone id=1]

Yeni bir set aşkı daha ortaya çıktı

İlgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah‘ın aşk yaşadığı ortaya çıktı. Sosyal medyadan fotoğraf paylaştılar Daha önceden bir arkadaşlıkları olmayan ve...

2
2

İlgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah‘ın aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Sosyal medyadan fotoğraf paylaştılar

Daha önceden bir arkadaşlıkları olmayan ve dizinin setinde tanışan Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah yaklaşık bir aydır flört ediyor. Çift yeni yılı da arkadaş gruplarıyla birlikte aynı evde kutladı. Ayrıca Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah sosyal medyada o akşamdan fotoğraflar da paylaştılar.

Farah Zeynep’in yaşamı

Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul’da doğdu. Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde okumuştur. Ancak daha sonra babasının işi gereği kaydını aldırarak İngiltere’de lise öğrenimini tamamlamıştır. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2’nci sezonundan sonra, diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamlamış ve 2013’te diplomasını almıştır.Ayrıca,kadın-erkek eşitliği ile ilgili bir kampanya olan HeForShe reklamında oynamıştır.Amnesty Türkiye’nin de gönüllü destekçisidir.

Kariyeri

Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif geldi. İngiltere’ye, okuluna dönmesine üç gün kala deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve Aylin rolüne seçildiğini öğrenmiştir. Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin’i canlandırmıştır.Daha sonra Yılmaz Erdoğan’ın filmi Kelebeğin Rüyası’nda oynamıştır.Bu filmde başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile paylaşmıştır.

Başarılı projelerde görev aldı

2014 senesinde Star TV’de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynamıştır. Ardından 14 Şubat 2014’de Kerem Deren’in yönetmenliğini üstlendiği “Bi Küçük Eylül Meselesi” filminde Engin Akyürek ile başrolü paylaşmıştır. Çağan Irmak’ın yönettiği 2014 yılının en başarılı filmlerinden olan Unutursam Fısılda filminde Hümeyra’nın da oynadığı Hatice (Ayperi) karakterinin gençliğini canlandırmıştır. Ayrıca oyuncu Barbie Prenses ve Rockstar animasyon filmindeki Prenses Azra’yı seslendirmiştir.

In this article