Drake ile Fanny Neguesha sarmaş dolaş görüntülendi

Jennifer Lopez’le sevgili olan Drake, Fanny Neguesha ile bir parti sırasında çektirdikleri sarmaş dolaş fotoğrafla gündeme geldi. Dünyaca ünlü Kanadalı aktör ve rapçi Drake, bir süredir ünlü şarkıcı...

2
2

Jennifer Lopez’le sevgili olan Drake, Fanny Neguesha ile bir parti sırasında çektirdikleri sarmaş dolaş fotoğrafla gündeme geldi.

Dünyaca ünlü Kanadalı aktör ve rapçi Drake, bir süredir ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile birlikteydi.

İkili, özel hayatlarından birlikte sık sık fotoğraflar paylaşıyordu. Lopez’in Drake’e sarılarak çektirdiği fotoğraf, Instagram’da beğeni rekoru almıştı.

Drake ile Jennifer Lopez’in birlikte yer aldıkları bir fotoğraf

Ünlü çiftin ilişkilerinin son dönemde iyi gitmediği ve ayrılma noktasına geldikleri dedikodusu yayılmıştı.

Lopez’in sosyal medya hesaplarından yaptığı manidar paylaşımlar da bu dedikoduları güçlendirdi. Henüz Drake ve Lopez cephesinden bir açıklama gelmese de çiftin ayrıldıkları tahmin ediliyor.

‘Ayrıldı’ dedikoduları içinde sarmaş dolaş

Bir yandan “Drake ile Lopez ayrıldı” dedikoduları dolaşırken bir yandan da Drake’in ünlü futbolcu Mario Balotelli’nin eski sevgilisi Fanny Neguesha ile sarmaş dolaş poz vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Neguesha’nın kişisel Instagram hesabında yer alan fotoğrafta, güzel ismin arkasına geçen Drake, onu uzun kollarıyla sarıyor.

Balotelli ile nişanlandılar

26 yaşında Belçikalı bir manken ve şarkıcı olan Neguesha, 2013 yılında Balotelli ile nişanlanmıştı ancak çiftin ilişkileri bekledikleri gibi gitmeyince ayrılmışlardı.

In this article