[sam_zone id=1]

Faik Öztürk kafaları karıştırdı!

Safiye Soyman, Faik Öztürk’le ayrıldıklarını açıkladıktan Faik Öztürk bir açıklama yaptı. Öztürk’ün açıklamaları kafaları karıştırdı. Safiye Soyman sabah saatlerinde Faik Öztürk ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Soyman’ın açıklamalarının ardından canlı...

107
107

Safiye Soyman, Faik Öztürk’le ayrıldıklarını açıkladıktan Faik Öztürk bir açıklama yaptı. Öztürk’ün açıklamaları kafaları karıştırdı.

Safiye Soyman sabah saatlerinde Faik Öztürk ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Soyman’ın açıklamalarının ardından canlı yayına bağlanan Öztürk, kafaları karıştırdı. Soyman’ı sözleriyle mest eden Öztürk’ün ayrılık konusunda çekinceleri olduğu her halinden belliydi.

Faik Öztürk ile görüşemiyoruz

İşler dolayııyla Öztürk ile bir araya gelmeye fırsatı olmadığını belirten Soyman: “Faik Bey’in işleri dolayısıyla bir araya gelme fırsatımız olmuyor. Öylesine yoğun bir tempoda çalışıyor ki beni ihmal ediyor. Sadece işten işe, sahneden sahneye görüşüyoruz. Yakın zamanda Amerika’da konserlerim olacak beni oradan gelip alsın istiyorum. Elimden tutup geri getirsin istiyorum.” dedi.

Magazin programındaki açıklamalarının ardından yayına telefonla bağlanan ve söz alan Öztürk: “Ben ona Leydi gibi bakıyorum. Samimiyetle söyleyeyim 18 yıllık bir beraberlik var. Onun tırnağını bir şeye değişmem. 18 yıl boyunca hiç tartışmadık. Bunca yıldır kendi ekmeğinin peşinde olan bir adamım. Bu zamanda adam gibi adam olup da karısına sahip çıkacak kişinin elini öperim. Ben Safiye Soyman’ı çok seviyorum, ona hiç bir şey demedim. Safiye’nin yanında çalışanlar var onların maliyetini karşılamak gerek, Safiye evinde çıkardığı çorabın yerini bilmez, ben ona Leydi gibi bakıyorum. Uzun yolculuklardan hoşlanmıyorum ve bunu Safiye de bilir. 18 yıllık ilişkimizin temelinde sevgi, ekonomik yönden güçlü olmak ve saygı yatıyor. Bana onun kokusu yeter. Ona bir şey olsa Allah korusun onun yanında olacak adam benim, bunlar gönülden olacak şeyler, Amerika gezisiyle olacak şeyler değil.” dedi.

Soyman ve Öztürk barıştılar

Öztürk’ün canlı yayına bağlanması ve güzel sözler söylemesinin ardından Soyman yumuşadı. Gazetecilere yaptığı açıklamada Soyman: “Faik Bey canlı yayını aradı ve bana olan hislerini anlattı. Çok mutlu oldum. Buradan da söyleyeyim Deniz ve Seren sayesinde Faik’le barıştık1 dedi.

In this article