Fahriye’nin çeyrek altınları olay yarattı!

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit nişan fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşerken, Fahriye Evcen’nin altınları da sosyal medyada olay oldu. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit nişanlandılar 2 yıldır...

2
2

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit nişan fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düşerken, Fahriye Evcen’nin altınları da sosyal medyada olay oldu.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit nişanlandılar

2 yıldır birlikte olan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’den geçtiğimiz gün hayranlarını sevindiren bir haber geldi. Ünlü çift nişanlandılar. Çift Fahriye Evcen’in ailesinin yaşadığı Almanya Solingen’de yüzükleri taktılar ve bol bol fotoğraf çektirdiler. Herkesin merakla beklediği nişan sonrasında, fotoğraf sosyal medyada düştü. Ünlü isimlerin bu mutlu günü gören hayranlar ve sosyal medya kullanıcıları hızla konu hakkında yorum yapmaya başladılar. Ünlü oyuncu Evcen’e çeyrek altınlar takıldığını gören takipçileri sosyal medyada “Fahriye Evcen de olsan çeyrek takıyorlar” şeklinde yorumda bulundular.
Düğün hazırlıklarına da başladıkları belirtilen ünlü çiftin, Haziran ayı gibi dünya evine girecekleri dile getiriliyor.

Fahriye Evcen kaç yaşında?

Yaprak Dökümü adlı diziyle geniş kitleler tarafından tanınan ardından yeraldığı başarılı projelerle Türk dizi tarihine ve sinemasına adını altın harflerle yazdıran Fahriye Evcen, Türk oyuncudur. Ünlü oyuncu Evcen, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Burak Özçivit ile nişanlanmış ve kısa sürede içinde de evlenecektir. Evcen’in bu sıralar gündemde bir hayli yer almasıyla, ünlü oyuncu hakkında arama motorlarında yoğun bir şekilde arama yapılıyor. Fahriye Evcen kaç yaşında diye aratan okuyucuların merak ettiği sorunun cevabı ise ise ünlü oyuncu 4 Haziran 1986 Almanya doğumludur ve 31 yaşındadır.

In this article