Fahriye Evcen’den aşk itirafı

Magazin dünyasının en merak edilen çifti olan ve yakında evlenecek Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, aşklarını her seferinde dile getirmekten çekinmiyorlar. İlan-ı aşk! ‘Ölene Kadar’ dizisinde rol alan...

2
2

Magazin dünyasının en merak edilen çifti olan ve yakında evlenecek Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, aşklarını her seferinde dile getirmekten çekinmiyorlar.

İlan-ı aşk!

‘Ölene Kadar’ dizisinde rol alan Fahriye Evcen’e sevgilisi Burak Özçivit sürpriz yaptı ve dizi setine kucak dolusu gül gönderdi. Güzel oyuncu sevgilisinin bu jestine hemen karşılık verdi ve Instagram’dan aşkını haykıran bir mesaj yayınladı.

Fahriye Evcen şöyle yazdı:

“Yüzümdeki şu ifadenin sebebi olduğun için, bana bu anları yaşattığın için sana çok teşekkür ederim sevgilim.. Her şeyim, kalbimin en derini, hayatım, en değerlim.. Her geçen gün sevgim daha çok büyüyor. Burak Özçivit çok asığım sana!”

Fahriye Evcen’in kariyeri

Solingen’de doğan Evcen, çocukluğunda Almanya’da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen’in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu. Türkiye’de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan’ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı.Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul’a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı.

İlk sinema deneyimini 2008’de yaşadı

Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya’daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi’nde tarih bölümünden mezun olmuştur.Yapımcılığını TİMS Productions’ın yaptığı Çalıkuşu’nda Feride karakterine canlandırdı. Çalıkuşu’nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit’le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.

In this article