Fahire Kara bulundu mu? Kızı canlı yayında sinir krizi geçirdi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı‘nın programı şok bir gerçeği ortaya çıkarmıştı. 1990 yılında yaşanan hac faciası sırasında Türk vatandaşı olan Fahire Kara, eşi Abdurrahman Kara ile birlikte hacdaydı....

7
7

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı‘nın programı şok bir gerçeği ortaya çıkarmıştı. 1990 yılında yaşanan hac faciası sırasında Türk vatandaşı olan Fahire Kara, eşi Abdurrahman Kara ile birlikte hacdaydı.

Facia sonrası eşiyle birbirlerini kaybettiler

Yaşanan faciadan iki isim de kurtulmuştu ancak olay sonrasında birbirine bulamadılar. Bunun üzerine Fahire’nin eşi Abdurrahman, eşinin öldüğünü sanarak Türkiye’ye döndü ve eşinin gıyabi cenaze namazını kıldı. Olay kapandı derken Suudi Arabistan’dan gelen duyumlar ve haberler Fahire Kara‘nın kızlarını tedirgin etti. Kara’nın kızları annesinin Suudi Arabistan’da yaşıyor olduğunu öğrendiler. Türk hacılar da Fahire Kara’yı gördüklerini, yaşadığını teyit ettiler.

Fahire Kara bulundu mu? Fahire Kara son dakika gelişmeleri haberimizde (Fotoğraftaki: Solda, Fahire Kara’nın sinir krizi geçiren kızı)

Belediye işçisi tarafından eve götürüldü

Kara’nın facia sırasında bir belediye işçisi tarafından bulunduğu ve bu belediye işçisinin Kara’yı eve götürerek 6 yıl boyunca eve kapattığı belirlendi. Kara’nın bu belediye işçisinden 3 de çocuğu bulunduğu ortaya çıktı.

Fahire Kara bulundu mu? İşte son gelişmeler

Fahire Kara bulundu mu Fahire Kara son dakika… Hac faciasında kaybolon Fahire Kara’yı arama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Kara, henüz bulunamadı ancak Türk yetkililer Kara’nın bulunması için büyük bir gayret gösteriyor. Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan’a yapacağı ziyarette bu konuyu da gündeme getirmesi bekleniyor.

Fahire Kara’nın kızı sinir krizi geçirdi

Öte yandan Kara’nın bulunmasında adım adım sona yaklaşılırken Kara’nın kızı bugün canlı yayın esnasında sinir krizi geçirdi. Annesinin bulunması için canlı yayında adeta yalvaran kız, bir süre sonra sinir krizine girdi ve kendinden geçti. Müge Anlı, müdahale ederek programa reklam arası verildi.

In this article